Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.03.2017 14:45
Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX na nowym zwiastunie. Będzie łatka premierowa
222V

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX na nowym zwiastunie. Będzie łatka premierowa

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX otrzymało dzisiaj nowy zwiastun, który zaprezentuje nam wszystkie gry należące do bogatego zestawu.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX to zestaw aż 6 gier z serii, które dotychczas ukazały się na różnych platformach. Jest to więc świetna okazja do nadrobienia serii przed premierą Kingdom Hearts 3, które nie otrzymało jednak jeszcze oficjalnej daty premiery. Oprócz wspomnianej tu kolekcji warto poznać jeszcze Kingdom Hearts 2.8 HD Final Chapter, które jest ostatnim elementem brakujących wątków przed Kingdom Hearts 3.

Kingdom Hearts 2.8 HD Final Chapter Prologue - nasza recenzja gry.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX pojawi się 31 marca 2017 roku. Wiemy, że gry zawarte w kolekcji zostaną wzbogacone o lepszą płynność, która tym razem ma sięgnąć 60 klatek na sekundę. Zrodziło to jednak nowe problemy w rozgrywce, o których donosili gracze obcujący z japońską wersją kolekcji. Zwiększenie płynności gry pozbawiło grę niektórych efektów graficznych, a ponadto spowodowało problemy z zapisywaniem stanu gry. Łatka do japońskiej wersji kompilacji jest już dostępna i tym samym my jako gracze z Europy będziemy mogli pobrać ją na premierę.

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMIX - zwiastun 'Fight the Darkness'

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCyrXyelKeXFx5KDgldMmNw/

Tagi: Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix PlayStation 4 Square Enix