Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.03.2017 12:24
Shiness: The Lightning Kingdom. Premiera już w kwietniu
283V

Shiness: The Lightning Kingdom. Premiera już w kwietniu

Shiness: The Lightning Kingdom to gra, która może spodobać się fanom Ni no Kuni czy The Legend of Zelda. Baśniowa gra ma premierę już w kwietniu. Jest też zwiastun.

Shiness: The Lightning Kingdom to ufundowana w serwisie kickstarter gra należąca do gatunku RPG akcji. Gra ma zgrabnie połączyć w sobie elementy RPG z otwartym światem i bijatykami - to jest właśnie to co odróżnia grę od reszty. Oprawa audiowizualna może z kolei przywodzić na myśl takie gry jak piękne Ni no kuni.

Shiness: The Lightning Kingdom w naszej bazie gier.

Shiness: The Lightning Kingdom to pierwszy projekt studia Enigami. Podczas przygody będziemy przemierzać wielki i bajeczny świat i wykorzystywać wyjątkowe umiejętności każdej z postaci. Będzie to telekineza czy choćby manipulowanie energią elektromagnetyczną. Za walkę i wykonywanie zadań otrzymamy doświadczenie, co przyczyni się do zwiększenia poziomu postaci.

Shiness: The Lightning Kingdom ma trafić do sprzedaży już 18 kwietnia 2017 roku. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna, który skupi się na zaprezentowaniu ścieżki dźwiękowej.

Shiness: The Lightning Kingdom - oficjalny zwiastun skupiający się na muzyce

 

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/03/23/explore-a-magical-world-on-april-18-in-shiness-the-lightning-kingdom/

Tagi: enigami Focus Home Interactive PlayStation 4 Shiness: The Lightning Kingdom wideo