Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.03.2017 20:11
Destiny. Twórcy przedstawiają nowe pancerze z Age of Triumph
1443V

Destiny. Twórcy przedstawiają nowe pancerze z Age of Triumph

Destiny w następnym tygodniu doczeka się ostatniej znaczącej aktualizacji, która zakończy wieloletni cykl wspierania gry. Bungie zakończy historię z Destiny i prawdopodobnie skupi całkowicie na kontynuacji, która powinna zadebiutować jeszcze w tym roku. 

Destiny dostanie swoje ostateczne rozszerzenie w następnym tygodniu. Dzisiaj odbył się ostatni stream z serii materiałów, które miały przybliżyć graczom zawartość ostatniego wydarzenia. Twórcy skupili się między innymi na nowych przedmiotach zmierzających do gry.

Destiny. Age of Triumph odświeży dawne raidy

Bungie przedstawiło zestawy zbroi, które będą udostępnione do zdobycia w odświeżonych raidach. Wiemy także, że wykonanie ścieżki questów z Age of Triumph nagrodzi nas dodatkowym zestawem pancerza opracowanego specjalnie dla tego dodatku.

Powyżej znajduje się jedna z grafik koncepcyjnych przedstawiająca nowy pancerz. W galerii znajdziecie z kolei zrzuty z ekranu prezentujące zbroje w grach. Pochodzą one bezpośrednio z streamu, więc nie są najlepszej jakości. Bungie niedługo udostępni oficjalne materiały.

Age of Triumph wprowadzi do Destiny nowe bronie. Twórcy stworzyli nowe wersje "Adept" dla kilku broni, wiele z nich ma być kategorii "Exotic" Wprowadzono również poprawki w balansie. Karabiny automatyczne zyskają na silę. Zmieniono też właściwości broni bocznej - teraz po śmierci będziemy respawnować się z tylko jednym pełnym magazynkiem.

Pełna lista zmian aktualizacji 2.6.0 zostanie udostępniona 28 marca, czyli w chwili gdy patch pojawi się na serwerach i będzie możliwy do pobrania przez graczy. Age of Triumph ma być pierwszym krokiem w stronę Destiny 2 i pożegnaniem z pierwszą odsłoną tego kosmicznego uniwersum.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/destinys-new-age-of-triumph-armor-ornaments-and-up/1100-6448901/

Tagi: Activision Bungie destiny PlayStation 4