Daniel Stroński Daniel Stroński 22.03.2017 19:00
Butcher to Soldat w wersji na PlayStation 4
766V

Butcher to Soldat w wersji na PlayStation 4

Butcher próbuje wstrzelić się w gusta graczy, którzy pamiętają starusieńkie Soldat z pecetów. Polska strzelanka 2D niebawem trafi na PlayStation 4.

Butcher to dwuwymiarowa strzelanka od polskiego studia Transhuman Design, na którego czele stoi Michał Marcinkowski - autor kultowego Soldat. Znów wcielimy się w malutkich żołnierzy strzelających do siebie nawzajem, z tym że w Butcher krew leje się litrami, a wrogom można odcinać głowy czy przepoławiać piłą łańcuchową.

Gra Butcher w naszej bazie gier

Nasz bohater jest cyborgiem zaprogramowanym na wybicie resztek ludzkości. Strzelamy więc we wszystko, co się rusza, wyposażeni w takie bronie jak shotgun czy wyrzutnia granatów. Nie jest to jednak koniec metod zbierania krwawego żniwa, gdyż wrogów możemy nadziewać na haki czy wrzucić do lawy.

Premiera Butcher w wersji na PS4 zaplanowana została na przyszły miesiąc, 25 kwietnia. Gra wyszła w ubiegłym roku na PC, gdzie zgarnęła pozytywne oceny - średnią 70% na Metacriticu oraz 92% pozytywnych opinii na 225 recenzji na Steamie. Tytuł można już zamówić przedpremierowo w PS Store za cenę 42 zł (33,60 zł PS+).

Butcher - zwiastun

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: butcher crunching koalas Transhuman Design