Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.03.2017 09:00
Fallout 4 VR pojawi się na E3 i "rozwali nam mózgi"
672V

Fallout 4 VR pojawi się na E3 i "rozwali nam mózgi"

Fallout 4 w wersji VR zostało zapowiedziane na ubiegłorocznym E3. Ostatnio pisaliśmy o tym, że grę można w całości ukończyć z goglami na głowie, a teraz okazuje się, że Fallout 4 VR pojawi się na najbliższym E3.

Fallout 4 to najnowsza produkcja studia Bethesda, która zyskała sobie sporą popularność, choć oczywiście nie jest produkcją idealną. Gra spotkała się z krytyką na temat przestarzałej grafiki, spłyconych elementów RPG i licznymi błędami w rozgrywce, które odbierały przyjemność z grania.

Fallout 4 VR już prawie gotowe.

Fallout 4 można już przejść z goglami VR na głowie. W ostatnim wywiadzie dla HipHop Gamer, Pete Hines wyjawił że nie za bardzo korzysta z technologii VR, bo kręci mu się od tego w głowie, ale przyznał że Todd Howard jako dyrektor Bethesdy mocno zachwala to jak Fallout 4 prezentuje się w wirtualnej rzeczywistości.

Powiedział: "Fallout 4 to najbardziej niesamowita rzecz jaką zobaczysz w swoim życiu. Nawet nie potrafisz sobie wyobrazić jak realistycznie to wygląda gdziekolwiek nie spojrzysz. To rozwali ci mózg."

Jednocześnie Hines przyznał, że Fallout 4 VR zostanie zaprezentowane na E3. Produkcja została zapowiedziana na komputery osobiste i póki co nie wiadomo, czy na innych sprzętach też zagramy w Fallout 4 VR. Pozostaje czekać na więcej informacji.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/21/fallout-vr-e3-2017-going-to-blow-your-mind/

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks Fallout 4 playstation 4