Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 20:59
Toukiden 2 na zwiastunie premierowym
357V

Toukiden 2 na zwiastunie premierowym

Toukiden 2 dzisiaj miało premierę na amerykańskim rynku. My musimy poczekać jeszcze kilka dni, a w międzyczasie możemy obejrzeć zwiastun premierowy przedstawiający efektowną walkę z wielkim bossem.

Toukiden 2 to kolejny przedstawiciel gier utrzymanych w stylu Monster Hunter. Tytuł wyprodukowany przez Omega Force skupia się na współpracy między graczami, którzy wspólnie polują na wielkie demony i bestie. Gra zaoferuje opcję cross-play, czyli rozgrywkę miedzy PlayStation 4 a PlayStation Vita.

Toukiden 2 dostanie niedługo demo

Toukiden 2 pełne jest akcji i wymagających walk. Jeśli nie jesteście przekonani do tej gry, to w PlayStation Store znajdziecie rozbudowane demo przedstawiające wycinek fabuły. Wersja demonstracyjna pozwala nawet przenieść dokonane postępy do pełnej wersji gry.

Toukiden 2 dzisiaj miało swoją premierę na amerykańskim rynku. Twórcy z tej okazji przedstawiają zwiastun premierowy utrzymany w grafice CGI. Premiera w Europie zaplanowana została na 24 marca. Naszą recenzję przeczytacie już niedługo. Poniżej materiał wideo, który ma nas przygotować na śmiertelne potyczki z demonami.

Toukiden 2 - zwiastun premierowy

 

Źródło: YouTube (KOEI TECMO AMERICA)

Tagi: Koei Tecmo Omega Force playstation 4 playstation vita toukiden 2 wideo