Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 19:47
Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Zwiastun prezentujący odświeżone mapy
568V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Zwiastun prezentujący odświeżone mapy

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to pierwszorzędne odświeżenie klasyka, który na zawsze odmienił oblicze gatunku FPS. Od dzisiaj możecie pobrać nowy pakiet DLC wprowadzający kolejne mapy.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostało kilka darmowych map. Twórcy jednak zdecydowali się odświeżyć kolejne elementy pierwowzoru. DLC o nazwie Variety Map Pack, to zestaw całkowicie odrestaurowanych lokacji, które swego czasu zostały wydane w formie rozszerzenie do oryginalnego Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered z paczką nowych map

Zestaw jest od dzisiaj dostępny w PlayStation Store i daje dostęp do czterech dodatkowych map w trybie wieloosobowym. Dodatek został wyceniony na 61 zł.

  • Broadcast: Wzorowana na stacji telewizyjnej z misji kampanii fabularnej "Charlie Don't Surf". Mapa stanowi płynne połączenie ciasnych korytarzy z bardziej otwartymi miejscami, jak przestronne parkingi.
  • Chinatown: Umiejscowiona w zamglonych miejskich uliczkach. Nocna mapa pełna migoczących neonów. Gracze będą musieli mieć się na baczności podczas przemierzania tej lokacji, ponieważ pozwala ona wejść do niemal każdego budynku, co sprzyja w zastawianiu pułapek na nieostrożnych graczy.
  • Creek: Otwarta i szeroka mapa osadzona w wiosce nękanej przez działania wojenne. Drzewa i gęsta trawa sprawiają, że jest to idealne miejsce dla snajperów i wali na znaczną odległość.
  • Killhouse: Niewielki magazyn przeznaczony do trenowania. Lokacja oferuje wiele twardych i miękkich osłon. Mapa przeznaczona do szybkiej rozgrywki i brutalnej walki w zwarciu.

Poniżej zwiastun prezentujący odświeżone mapy z nowego DLC.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - zwiastun rozszerzenia Variety Map Pack

 

Źródło: YouTube (Call of Duty)

Tagi: