Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 18:26
Gran Turismo Sport. Zapisy do beta testów ponownie otwarte
2023V

Gran Turismo Sport. Zapisy do beta testów ponownie otwarte

Gran Turismo Sport od jakiegoś czasu jest dostępne dla grupki szczęśliwców, którzy dostali się do testów beta. Jeśli się nie do nich nie zaliczacie, to właśnie nadarzyła się kolejna okazja, aby dołączyć do grona wybrańców. Sony i Polyphony Digital otwierają kolejne zapisy do testów.

Gran Turismo Sport według twórców zadebiutuje w tym roku. Tytuł nie uniknął obsuwy, ale najnowsze materiały z testów beta potwierdzają, że Polyphony Digital nie marnuje czasu i gra mocno się zmieniła w stosunku do zeszłorocznych pokazów.

Gran Turismo Sport. Zobacz materiały z bety

Gran Turismo Sport przechodzi właśnie testy beta z udziałem użytkowników. Jeśli nie zostaliście wylosowani za pierwszym razem, to warto spróbować ponownie. Chęć wzięcia udziału wyrazicie w tym miejscu. Wystarczy podać identyfikator PlayStation Network i czekać aż dostaniecie wiadomość email z informacją, że zostaliście wytypowani do wzięcia udziału w testach. 

Fanów motoryzacji nie trzeba dwa razy zachęcać. Gran Turismo Sport zapowiada się naprawdę świetnie. Twórcy kładą wielki nacisk na rywalizacje wieloosobową i oddadzą w ręce graczy zaawansowany system śledzenia poczynań gracza. Ten rozbudowany profil kierowców będzie, między innymi, decydował o doborze rywali w rozgrywkach wieloosobowych.

Pamiętajcie, że macie do czynienia z wczesną wersją gry, która ostatecznie zostanie poprawiona i dopieszczona, więc produkt finalnie będzie prezentował jeszcze lepszą jakość. Gran Turismo Sport w dniu premiery zaoferuje wsparcie dla PlayStation 4 Pro oraz obsługę PlayStation VR w specjalnych trybach. Twórcy określają Gran Turismo Sport jako kolejną pełnoprawną odsłonę serii, nie będzie to wycinek i przedsmak jak w przypadku słynnych wersji "Prolog" z przeszłości. Twórcy celują wysoko i zamierzają odmienić rywalizację miedzy graczami w grach z gatunku symulatorów motoryzacyjnych.

Dla przypomnienia poniżej macie jedno z nagrań z bety. Wideo zostało niestety nagrane w jakości 720p i jest okraszone kompresją YouTube'a, więc nie prezentuje w 100% wyglądu gry. Mimo wszystko i tak widać znaczącą poprawę względem pierwszych pokazów. Twórcy nie pozostają również głusi na krytykę i ulepszyli znacząco dźwięki pojazdów - chociaż w tej sferze jest jeszcze miejsce na poprawę.

Gran Turismo Sport. Materiał z zamkniętej bety

 

Źródło: http://beta.software.eu.playstation.com/GTSportBeta

Tagi: beta Gran Turismo Sport PlayStation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideom