Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 17:51
Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory pojawi się w Europie
274V

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory pojawi się w Europie

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory zostało niedawno zapowiedziane w Japonii. Bandai nie kazało nam długo czekać i firma ogłosiła właśnie, że gra zostanie zlokalizowana i wydana na rynkach zachodnich.

Digimon Story Cyber Sleuth Hacker's Memory zostanie wydane w Europie. Namco Bandai wczoraj zarejestrowało znak towarowy, a dzisiaj firma potwierdziła oficjalnie, że tytuł zostanie wydany na zachodzie.

Digimon Story Cyber Sleuth Hacker's Memory. Bandai rejestruje znak towarowy w europie

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory zadebiutuje na początku 2018 roku. Tytuł będzie wydany zarówno na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Posiadacze stacjonarnej konsoli Sony będą mogli kupić grę w formie fizycznej. Wersja na Vitę zostanie wydana wyłącznie cyfrowo. Tytuł zaoferuje japońskie głosy postaci i napisy w języku angielskim lub niemieckim. W przeciwieństwie do Japonii nie otrzymamy w pakiecie pierwszej odsłony serii.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory to druga odsłona gry Cyber Sleuth. Tytuł przedstawi nam historię z perspektywy nowego bohatera, który zostaje niesłusznie oskarżony o popełnienie przestępstwa. Gracz będzie musiał przeprowadzić śledztwo mające oczyścić go z zarzutów. Tytuł zaoferuje nową fabułę oraz kolejne digimony do zdobycia. Trzon rozgrywki nie doczeka się większych zmian, ale pewne aspekty zostaną usprawnione.

Źródło: https://www.bandainamcoent.eu/news/2017/03/21/hack-your-way-to-the-truth-in-digimon-story-cyber-sleuth-hacker-s-memory/6064

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory namco bandai playstation 4 playstation vita