Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 17:26
Overwatch może w przyszłości otrzymać edytor map
226V

Overwatch może w przyszłości otrzymać edytor map

Overwatch to nowa marka, która z miejsca stała się wielkim sukcesem i kolejną mocną grą w różnorodnym portfolio firmy Blizzard. Tytuł ciągle jest rozwijany i poprawiany, a firma ma wobec marki dalekosiężne plany. Jeden z twórców postanowił zabrać głos w sprawie edytora map.

Overwatch może w przyszłości otrzymać narzędzia pozwalające tworzyć graczom własne mapy. W tej sprawie wypowiedział się Jeff Kaplan, który za pomocą oficjalnego forum Blizzard przedstawił swoją opinię na temat ewentualnego edytora.

Overwatch. Jakie zmiany trafią wkrótce do gry?

Jeff Kaplan stwierdził, że firma jest bardzo otwarta na możliwość udostępnienia graczom edytora map. Zanim to jednak nastąpi Blizzard musi uporać się z paroma wyzwaniami. Overwatch działa na całkowicie nowym silniku, co też utrudnia wprowadzenie takich narzędzi dla graczy. Jeff zaznacza, że edytor aren znajduje się jako jeden z celów do osiągnięcia w przyszłości i firma mocno wierzy w zawartość stworzoną przez graczy. Minie jednak sporo czasu zanim Blizzard upora się z wszystkimi problemami i firma będzie gotowa udostępnić społeczności możliwość tworzenia własnych map.

Overwatch w odległej przyszłości być może zostanie rozbudowane o specjalny edytor. Firma na razie skupia się na dostarczaniu kolejnych bohaterów, trybów i poprawek w balansie. Najnowszą postacią, która trafiła do gry jest Orisa. Możecie ją wypróbować od dzisiaj. Poniżej w ramach przypomnienia znajduje się materiał wideo prezentujący bohaterkę.

Overwatch. Zwiastun przedstawiający Orisę

Źródło: https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20753537194#post-15

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch playstation 4 wideo