Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.03.2017 16:24
Kilka gier niezależnych z datą premiery i cenami w PS Store
522V

Kilka gier niezależnych z datą premiery i cenami w PS Store

PlayStation Store zostało uzupełnione o listę zbliżających się gier. Dzięki temu poznaliśmy kilka oficjalnych dat premier i ceny. W zestawieniu między innymi Euro Fishing, Guardians of the Galaxy: Telltale Series i Sundered.

PlayStation Store wzbogaciło się o nowe pozycje w swojej bazie. Dzięki temu poznaliśmy datę premiery i cenę zbliżającego się Guardians of the Galaxy od studia Telltale. Pojawiły się jednak informacje o grach, które zapowiedziano dość dawno temu.

PlayStation Store - aktualizacja na dzień 21 marca 2017

Euro Fishing - 11 kwietnia 2017 - 75 zł (60 zł)

Euro Fishing to gra, w której przyjdzie nam łowić ryby nad najpiękniejszymi i najsławniejszymi jeziorami w Europie. Nasz sukces uzależniony będzie od warunków pogodowych i przynęty z której skorzystamy. Twórcy chcieli dostarczyć zaawansowaną sztuczną inteligencję, dzięki której ryby zachowają się różnie w stosunku do warunków pogodowych, temperatury wody czy pory dnia. Premiera gry została zapowiedziana na 11 kwietnia 2017 roku. Zwykła cena o 75 złotych, a jeśli jesteśmy posiadaczami PlayStation Plus, zapłacimy 60 złotych.

Euro Fishing - zwiastun

 

Marvel's Guardians of the Galaxy: Telltale Series - 18 kwietnia 2017 - 99 zł (79,20 zł)

Guardians of the Galaxy: Telltale Series to najnowsze dzieło studia Telltale. Gra będzie swobodną adaptacją filmów spod znaku Marvel o takim samym tytule. Nie będzie niestety obsady znanej z filmów i w postacie wcielą się inni aktorzy. Usłyszymy Nolana Northa, Scotta Portera, Emily O'Brien czy Adama Harringtona. Wraz z pojawieniem się oferty w sklepie PlayStation, dowiedzieliśmy się że tytuł dostępny będzie od 18 kwietnia 2017 roku. Jego cena wynosić będzie 99 złotych, no chyba że jesteśmy subskrybentami PlayStation Plus - wtedy zapłacimy 79,20zł. Zamówienie przedpremierowe na przepustkę do wszystkich odcinków można składać już teraz.

Guardians of the Galaxy - oficjalny teaser

 

Polybius - 28 kwietnia 2017 - 71 zł (56,80 zł)

Polybius to nietypowy shoot 'em up przygotowany z myślą o goglach VR. Produkcja będzie oferować 25 utworów od znanych muzyków na scenie trance i działać w 120 klatkach na sekundę. Ponadto będzie kompatybilna z rozdzielczością 4K. Udane połączenie muzyki i kolorystyki ma zapewnić niezapomniane doznania. Dzięki dzisiejszej aktualizacji oferty sklepu PlayStation, poznaliśmy datę premiery tego nietypowego projektu. Gra pojawi się na PlayStation 4 już 28 kwietnia 2017 i kosztować będzie 71 złotych. Jako subskrybenci zapłacimy mniej, bo tylko 56,80 złotych. Już teraz możemy złożyć na tę grę zamówienie przedpremierowe.

 

Sundered - 28 lipca 2017 roku - 84 zł (67,20 zł)

Sundered z wymienionych tutaj tytułów pojawi się najpóźniej. Sundered jest przerażającą grą o przetrwaniu i utrzymaniu zdrowego rozsądku. Gra charakteryzuje się ręcznie malowaną grafiką i charakterem rozgrywki przypominający Metroid. Ponadto gra ma mieć proceduralnie generowane poziomy, pozwalać na rozwój postaci i oferować epickie starcia z przeciwnikami. Data premiery jest przewidziana na 28 lipca 2017 roku, a koszt gry to 84 złote. Jeśli jesteśmy posiadaczami PS+, zapłacimy za nią 67,20 złotych.

Sundered - oficjalny zwiastun

 

Tagi: euro ishing marvel Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series Polybius sundered Telltale Games