Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.03.2017 16:06
No Man's Sky - aktualizacja 1.23 poprawia działanie gry na PS4 Pro
613V

No Man's Sky - aktualizacja 1.23 poprawia działanie gry na PS4 Pro

No Man's Sky wraz z aktualizacją Pathfinder otrzymało pełne wsparcie dla PS4 Pro. Jednak nie było to wsparcie idealne. Gra w 4K gubiła znacząco płynność, więc deweloper otrzymywał prośby o poprawienie tego stanu rzeczy. I wyjątkowo szybko pojawiła się aktualizacja 1.23.

Grę na przemaglowanie wzięło kolejny raz Digital Foundry, które sprawdziło na ile poprawiło się No Man's Sky po ostatniej aktualizacji. I jak się okazało, tytułowi Hello Games poprawiło się i to znacząco. A ponadto deweloper postanowił wysłuchać próśb graczy i zaimplementował pożądaną blokadę płynności gry na poziomie 30 FPS. Ale po kolei.

Co nowego w aktualizacji Patfinder w No Man's Sky?

Zgodnie z tym co sprawdziła ekipa Digital Foundry, No Man's Sky po aktualizacji 1.23 zyskuje kilka klatek na sekundę w trybie 4K. Testy mówią o średnio 5-10 klatkach na sekundę. Oczywiście w trybie 1080p jest nadal bez zmian - płynne 60 FPS bez zająknięcia się. Ale to, co jest ważniejsze. W opcjach gry pojawiła się blokada płynności na poziomie 30 FPS. Dzięki temu, możemy w trybie 4K ustawić sobie taki limit i No Man's Sky nie spada nawet na moment poniżej tego progu. Dzięki czemu możemy cieszyć się niesamowicie płynną rozgrywką.

Dodatkowo raz jeszcze przetestowano wersję na PS4 i PS4 Pro w 4K i jak widać - gra działa prawie dwukrotnie lepiej.

No Man's Sky - test gry po aktualizacji 1.23

 

Tagi: Hello Games No Man's Sky