Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.03.2017 09:19
Freedom Planet od dzisiaj dostępne w Stanach Zjednoczonych
232V

Freedom Planet od dzisiaj dostępne w Stanach Zjednoczonych

Freedom Planet już od dzisiaj dostępne jest w amerykańskim PlayStation Store. Co z Europą?

Freedom Planet to gra zręcznościowa zainspirowana serią Sonic. W grze wcielimy się w smoczą dziewczynę, która wraz ze swoimi przyjaciółmi odeprze atak Obcych. Wcielimy się więc w kilka różnych postaci, z czego każda będzie miała wyjątkowe umiejętności. Nie będziemy więc jedynie przebiegać w zawrotnym tempie przez lokacje, ale również walczyć z przeróżnymi przeciwnikami.

Freedom Planet w naszej bazie gier.

Freedom Planet charakteryzuje się oprawą audiowizualną nawiązującą do klasycznych gier platformowych. Poziomy mają być ciekawie skonstruowane, tak abyśmy mogli odkrywać sekretne przejścia i skarby. W grze ma pojawić się wielu zróżnicowanych przeciwników, a niektóre z postaci będą mogły posłużyć się motocyklem, który pozwoli na jazdę po ścianach czy nawet suficie.

Freedom Planet w Stanach dostępne jest dzisiaj, czyli 21 marca 2017 roku, choć na platformie Steam gra dostępna jest już długo. Data premiery w Europie nie jest jeszcze znana.

Freedom Planet - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/03/20/sonic-inspired-platformer-freedom-planet-hits-ps4-tomorrow-north-america/

Tagi: