Daniel Stroński Daniel Stroński 21.03.2017 09:33
Assassin’s Creed: Empire możemy dostać jeszcze w tym roku
1778V

Assassin’s Creed: Empire możemy dostać jeszcze w tym roku

Assassin’s Creed: Empire wciąż nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale doniesienia o "Asasynie w Egipcie" wciąż napływają. Tym razem poznaliśmy potencjalną datę premiery.

Assassin’s Creed: Empire to (jeśli wierzyć plotkom i "zaufanym źródłom" kilku dużych serwisów) następna odsłona asasyńskiej serii, która zabierze graczy do starożytnego Egiptu. Gracz miał pokierować losami niewolnika mającego dość z uciskiem, a jego towarzyszem byłby orzeł. Deweloperem są autorzy Assassin's Creed IV: Black Flag i miałaby to być nowa trylogia z kolejnymi częściami w Rzymie i Grecji. Do tego walka inspirowana tą z ostatniego Wiedźmina. Ale to wszystko niepotwierdzone oficjalnie plotki.

Co z nowym Assassin's Creedem?

Po ubiegłym roku bez nowej odsłony serii (co miał wypełnić film z Fassbenderem), wydawać by się mogło, że Ubisoft nie opuści kolejnych 12 miesięcy. Ze strony szwajcarskiego sklepu internetowego World of Games wynika, że gra w konsolowej wersji (tu akurat na XOne) miałaby pojawić się w ostatnim kwartale tego roku.

Wiarygodności plotce odejmuje trochę kategoria wiekowa 18+, ale strony PEGI i ESRB niczego oficjalnie nie odnotowały, więc może to być zwykły placeholder. Kolejnym takim placeholderem może być liczba graczy - oczywiście kampania powinna być singlowa, ale ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której Ubi daje sobie dodatkowy rok na stworzenie gry i nie wrzuca tam żadnej formy multiplayera.

Źródło: https://www.wog.ch/index.cfm/details/product/53876-Assassins-Creed-Empire

Tagi: Assassin’s Creed: Empire PlayStation 4 Ubisoft