Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2017 20:46
Uncanny Valley. Tytuł otrzyma limitowaną edycję pudełkową
359V

Uncanny Valley. Tytuł otrzyma limitowaną edycję pudełkową

Uncanny Valley to bardzo ciekawy horror utrzymany w retro graficie. Twórcy podczas prac inspirowali się takimi kultowymi dziełami jak seria Silent Hill i Resident Evil. Teraz posiadacze Vity będą mogli zaopatrzyć się w fizyczne wydanie tego tytułu.

Uncanny Valley w wersji na PlayStation Vita otrzyma limitowane fizyczne wydanie. Firma Signature Edition połączyła siły z producentem Cowardly Creations i wyda grę w specjalnym nakładzie pudełkowym. 

Więcej o Uncanny Valley przeczytasz w naszej bazie gier

Będzie to ciekawy kąsek dla kolekcjonerów. Jeśli zdecydujecie się na zakup, to poza grą na fizycznym nośniku otrzymacie pełną ścieżkę dźwiękową oraz artbook. Grę kupicie w tym miejscu za około 145 zł

Uncanny Valley to unikalny survival horror skupiający na opowiedzeniu niepokojącej historii Tytuł stawia na eksplorację i rozwiązywanie zagadek. Gracz w trakcie przygody podejmuje wiele znaczących decyzji, które wpływają na przebieg historii i otrzymane zakończenie. Jeśli zechcecie poznać wszystkie mroczne sekrety Uncanny Valley, będziecie zmuszeni do wielokrotnego ukończenia tytułu i poznanie wszystkich konsekwencji swoich decyzji.

Głównym bohaterem opowieści jest Tom, ochroniarz pracujący na nocnej zmianie w opuszczonej placówce pośrodku niczego. Postać gracza nękana jest przez przerażające sny i wizje, które zniekształcają postrzeganie rzeczywistości. Uncanny Valley oferuje ciężką atmosferę, a twórcy chwalą się, że inspiracją dla ich gry były takie klasyki jak Silent Hill i Resident Evil. Tytuł od 8 lutego jest dostępny w PlayStation Store, a niedługo ruszy sprzedaż fizycznego wydania.

 

Źródło: https://signatureeditiongames.com/collections/coming-soon/products/uncanny-valley-signature-edition-vita

Tagi: Cowardly Creations digerati playstation vita Uncanny Valley