Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2017 18:46
Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory. Bandai rejestruje znak towarowy w Europie
309V

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory. Bandai rejestruje znak towarowy w Europie

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory to zapowiedziany kilka dni temu sequel wydanego u nas w 2016 roku Digimon Story: Cyber Sleuth. Tytuł wrzuci nas ponownie do tego samego świata, ale tym razem w rolę innego bohatera i przedstawi całkowicie nową historię.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory zostało zapowiedziane na PlayStation 4 i PlayStation Vita na rynek japoński, gdzie zadebiutuje jeszcze w 2017 roku. Bandai Namco dzisiaj zarejestrowało znak towarowy sugerujący, że gra trafi i na europejskie półki sklepowe.

Ponad godzina materiału z Digimon Story: Cyber Sleuth

Digimon Story: Cyber Sleuth okazało się naprawdę przyzwoitym przedstawicielem gatunku jRPG. Kontynuacja "Hacker's Memory" została zapowiedziana w ostatnim numerze magazynu V-Jump. Tytuł jest osadzony w tym samym świecie, ale zaoferuje nowe spojrzenie na historię. Wcielimy się tym razem w rolę Keisuke Amazawy. Jest to młody haker, który musiał uciec do cyfrowego świata po tym jak został okrzyknięty mianem kryminalisty w sprawie, o której nic nie wie. Za projekt postaci ponownie odpowiada artysta Suzuhito Yasuda. Trzon rozgrywki pozostanie bez zmian. Wróci system "Digi-Farm", który doczeka się kilku poprawek.

Gra odda do naszej dyspozycji ponad 320 digimonów. Produkcja będzie sprzedawana w zestawie z poprzednią odsłoną, przynajmniej na rynku japońskim. Poniżej możecie zobaczyć skany z magazynu V-Jump, które przedstawiają wizerunek nowego bohatera oraz Dragomona - digimona będącego cyfrowym odpowiednikiem Cthulhu.

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/digimon-story-cyber-sleuth-hackers-memory-announced-ps4-ps-vita#z2Jp1kweBFosIFTT.99

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory namco bandai PlayStation 4 playstation vita