Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.03.2017 16:40
Gran Turismo Sport. Zobacz materiały z bety
1765V

Gran Turismo Sport. Zobacz materiały z bety

Gran Turismo Sport według planów Sony pojawić ma się w tym roku. Wąska grupa szczęśliwców, która zapisała się do testów gry studia Polyphony Digital ma okazję ogrywać wczesną wersję gry. Dzięki temu możemy zobaczyć jak aktualnie prezentuje się gra.

Gran Turismo Sport w wersji beta na razie dostępne jest jedynie dla osób, które posiadają amerykańskie konto PSN i podały je gdy Sony przyjmowało zapisy do testów. Europejczycy będą rekrutowani w drugiej transzy nowych testerów, które odbędą się w najbliższym czasie. Ci, którzy nie mieli tyle szczęścia i nie załapali się do testów Gran Turismo Sport mogą posiłkować się materiałami wideo nagranymi przez szczęśliwców.

Więcej o Gran Turismo Sport w naszej bazie

Minusem materiałów, które zebraliśmy jest niestety ich jakość. Wszystkie są w maksymalnie 720p z racji tego, że pochodzą bezpośrednio z konsoli przy użyciu przycisku Share. Dostajemy więc mocno skompresowany materiał, który dodatkowo jest kastrowany przez sam YouTube. Czy można więc coś z materiałów wyciągnąć? Na przykład dźwięki, które są znacznie lepsze niż to, co było w Gran Turismo 6 (chociaż to akurat żadne osiągnięcie). Cała reszta czyli tryby gry, dostępne samochody czy trasy - pozostają poza zasięgiem, gdyż w becie udostępniono tylko ich mały wycinek.

Gran Turismo Sport - nagranie z bety #1

Gran Turismo Sport - nagranie z bety #2

Gran Turismo Sport - nagranie z bety #3

Gran Turismo Sport - nagranie z bety #4

 

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo