Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.03.2017 14:17
Mass Effect Andromeda. Twórcy zachęcają nowymi zrzutami ekranu
1890V

Mass Effect Andromeda. Twórcy zachęcają nowymi zrzutami ekranu

Mass Effect Andromeda pojawi się w sklepach już za trzy dni. O najnowszej produkcji BioWare jest nieprzerwanie głośno, jednak nie mówi się o niej zbyt pozytywnie. Twórcy starają się chyba naprawić zszargane imię udostępniając masę nowych zrzutów z gry.

Mass Effect Andromeda to czwarta, pełnoprawna odsłona popularnej serii RPG od BioWare. Światowa premiera już jutro, więc do Sieci napływają kolejne oceny gry ze świeżo napisanych recenzji. Oceny nie są najlepsze, a produkcji oberwało się też przez niedopracowane animacje i mimikę twarzy postaci, o których donieśli gracze mogący już zagrać. Z tego powodu niektórzy zaczęli powątpiewać w jakość nowej gry BioWare i w niektórych przypadkach doszło nawet do anulowania zamówień przedpremierowych.

Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier.

Mass Effect Andromeda ma światową premierę już jutro, choć u nas gra pojawi się 23 marca. BioWare chce najwidoczniej ratować dobre imię swojego najmłodszego dziecka i z tego powodu udostępniło sporo zrzutów ekranu. Przeważają na nich piękne widoki z przeróżnych miejsc, ale pojawiają się też zrzuty przedstawiające system walki czy korzystanie z łazika.

Pozostaje jednak pytanie, czy urzekające zrzuty ekranu z Mass Effect Andromeda wystarczą, aby odzyskać stracone zaufanie graczy? Nawet jeśli gra jest bardzo dobra, to jednak niedopracowana mimika twarzy i pokraczne ruchy bohaterów potrafią zepsuć dobre wrażenie. Oceny, które pojawiły się ostatnio w Sieci sugerują, że mamy do czynienia z grą najwyżej umiarkowanie dobrą. Daleko jej do zachwycającego hiciora, którym Mass Effect Andromeda miało być. Autorzy recenzji zarzucają grze wspomniane wyżej błędy, ale oprócz tego niektórzy z nich zaznaczyli, że zadania poboczne są nieciekawe i powtarzalne, a sama fabuła też nie przyprawiła ich o szybsze bicie serca. Wynagradza to jednak dynamiczny system walki i przepiękny, otwarty świat. Nie zabrakło też całkiem dobrze wykreowanych postaci, choć ogólnie przeszkadza brak ostatniego szlifu, przez co produkcja sprawia wrażenie nieco zbyt wcześnie wydanego produktu.

Mass Effect Andromeda ma u nas oficjalną premierę już w czwartek tego tygodnia, czyli 23 marca 2017 roku. Gry doczekamy się w polskiej wersji językowej, w której dostępne będą napisy w naszym języku. Tymczasem zapraszamy do galerii, gdzie czeka na Was aż 45 zrzutów, prezentujących grę od jak najładniejszej strony.

Oficjalny zwiastun Mass Effect Andromeda

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/20/mass-effect-andromeda-new-screenshots/

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda playstation 4