Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.03.2017 11:02
The Evil Within 2 zostanie wkrótce zapowiedziany?
975V

The Evil Within 2 zostanie wkrótce zapowiedziany?

The Evil Within wiele osób zalicza do kategorii bardzo dobrych horrorów wymieszanych z elementami akcji. Gra mimo niezbyt imponującego startu ostatecznie sprzedała się na tyle dobrze, że Bethesda dała zielone światło kontynuacji. Wygląda na to, że zapowiedź The Evil Within 2 może być bliżej niż nam się wydaje.

The Evil Within 2 może zostać zapowiedziane w trakcie targów E3, gdyż Bethesda ostatnimi czasy obrała sobie taktykę krótkiego czasu między zapowiedzią gry, a jej premierą, czego dowodem był Fallout 4. O tym, że The Evil Within 2 powstaje raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Jeśli jednak ktoś potrzebuje dowodu, to wyciekła do Sieci prywatna oferta pracy jako tester gry oraz tłumacz.

Nasza recenzja The Evil Within

Oferta pracy wygląda wyjątkowo wiarygodnie. Dowiadujemy się z niej, że osoba pracować będzie bezpośrednio w Japonii ze studiem Tango Gameworks, zarobić może 1400 jenów na godzinę, a sama praca odbywać będzie się 5 dni w tygodniu z wolnymi sobotami i niedzielami. Okres zlecenia zamyka się w dniach 10 kwietnia - 31 października, więc jesienią tego roku gra kończyłaby zgodnie z planem proces dewelopingu.

Co ciekawe, poprzednie oferty pracy precyzowały, że gra miałaby powstać na silniku Unreal oraz oferować sieciową rozgrywkę w jakimś stopniu (kooperacja dla dwóch lub czterech osób?). Wiemy, że Bethesda i w tym roku planuje konferencję na E3, a pokazać ma co - nowy Wolfenstein, The Evil Within 2 i być może jakieś niespodzianki.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1353270

Tagi: Bethesda playstation 4 tango gameworks The Evil Within 2