Daniel Stroński Daniel Stroński 18.03.2017 09:52
Vermintide. Nowe misje, kontrakty i trofea w przyszłym tygodniu
450V

Vermintide. Nowe misje, kontrakty i trofea w przyszłym tygodniu

Vermintide, czyli co-op w świecie Warhammera, w przyszłym tygodniu otrzyma dużą aktualizację oraz nowy dodatek "Karak Azgaraz". Oto wszystko, co powinniście o nich wiedzieć.

Warhammer: The End Times - Vermintide zostało wydane na PS4 prawie pół roku temu i to warhammerowe Left 4 Dead zdobyło w naszej recenzji niezłe 7/10, choć nie obyło się bez wpadek. Jeśli jednak dacie szansę zabijaniu zmutowanych szczurów w kooperacji, deweloper Fatshark szykuje dla Was coś wyjątkowego.

Nasza recenzja gry Warhammer: The End Times - Vermintide

W przyszły czwartek, 23 marca, gra otrzyma dodatek "Karak Azgaraz", który zabierze nas w śnieżne szczyty Grey Mountains i do starożytnych zabudowań krasnoludów, gdzie będą miały miejsce trzy nowe misje. Oczywiście znów przeciw naszym bohaterom staną zastępy Skavenów, czyli potworów przypominających zmutowane szczuty, i będzie to okazja do zdobycia wyjątkowych broni. Co więcej, łowcy trofeów odnajdą na liście gry osiem nowych pucharków. DLC wyceniono na ~40 zł.

To nie wszystko, bo dostaniemy również dużą darmową aktualizację "Quests & Contracts". Są to niewielkie wyzwania-kontrakty, które urozmaicą zwykłe misje i będą świetną okazją do zdobycia dodatkowego loota. Jedną z takich nagród będą Boony, czyli czasowe power-upy dla bohaterów. Kontrakty te zmieniają się każdego dnia, więc twórcy polecają często zaglądać i wybrać najciekawsze.

Warhammer: The End Times - Vermintide - zwiastun DLC "Karak Azgaraz"

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: fatshark Games Workshop warhammer: The end times - Vermintide