Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.03.2017 19:12
Sony przedstawia limitowaną figurkę z Uncharted 4: Kres Złodzieja
2349V

Sony przedstawia limitowaną figurkę z Uncharted 4: Kres Złodzieja

Sony razem z Naughty Dog ujawniło limitowaną figurkę Nathana Drake'a z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Figurka będzie posiadała bardzo ograniczony nakład i twórcy chcą za jej pomocą uczcić finałową przygodę Drake'a. Trzeba przyznać, że gadżet będzie prezentował bardzo wysoką jakość wykonania.

Ostatnio mogliśmy podziwiać przepiękną figurkę Lady Marii z serii Bloodborne, która została wykonana przez studio Prime 1. Teraz Sony przedstawia figurkę Nathana Drake'a, które może się pochwalić podobną jakością wykonania. Szykuje się kolejny rarytas dla kolekcjonerów, albowiem będzie to przedmiot o bardzo limitowanym nakładzie.

Bloodborne. Prime 1 przedstawia piękną figurkę Lady Marii

Figurka będzie wykonana w skali 1:6, co daje nam około 50 cm wysokości. Dzieło uwieczni bardzo dynamiczny moment przedstawiający ikoniczny atak Drake'a na niczego niespodziewającego się żołnierza. Widok przedstawiony za pomocą figurki widzieliście na pewno niejeden raz podczas właściwej gry.

Uncharted 4 Statue

Na całym świecie będzie tylko 1500 sztuk tej figurki. Będzie to bardzo cenny okaz dla wszelkich kolekcjonerów i fanów serii Uncharted. Cenę ustalono na $350.00, co daje nam około 1400 zł. Oczywiście należy do tego doliczyć koszty przesyłki. Premiera figurki nastąpi w maju.

Źródło: http://www.gamezone.com/news/sony-reveals-limited-edition-uncharted-4-a-thief-s-end-statue-3451743

Tagi: figurka Naughty Dog Sony Interactive Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja