Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.03.2017 17:41
Hitman. Podsumowanie pierwszego roku
738V

Hitman. Podsumowanie pierwszego roku

Hitman okazał się sukcesem i IO Interactive wraz z Square Enix będą rozwijać markę. Wiemy już, że tytuł doczeka się drugiego, a może nawet trzeciego sezonu. Niedawno na półki sklepowe trafiło fizyczne wydanie wszystkich odcinków wypuszczonych w ramach pierwszej serii. Teraz twórcy chwalą się i podsumowują pierwszy rok gry.

Hitman w odcinkowej formule był strzałem w dziesiątkę. Gra osiągnęła nie tylko finansowy sukces, ale i przychylność fanów, którzy docenili powrót do mniej liniowej i bardziej klasycznej formuły rozgrywki. Tytuł nie jest oczywiście idealny, ale stanowi kolejny bardzo dobry rozdział w historii serii. IO Interactive stworzyło fundament, na którym będą budować kolejne etapy przygód jednego z najbardziej rozpoznawalnych zabójców branży gier.

Hitman. Księgowy kolejnym nieuchwytnym celem

Hitman postawił na kontrowersyjny model odcinkowej dystrybucji, który wzbudzał niepokój u części graczy. Na szczęście niesłusznie. Tytuł cieszy się popularnością i uznaniem - w naszej recenzji dostał świetną ocenę 9/10. Gra co jakiś czas jest rozwijana o nieuchwytne cele i nie pozwala fanom o sobie zapomnieć. IO Interactive jest bardzo dumne ze swojej produkcji. Firma postanowiła podziękować wszystkim fanom, dzięki którym stworzenie tytułu było możliwe. Podsumowano też pierwszy rok istnienia gry na rynku.

Szczegółowa infografika przedstawia wiele bardzo interesujących ciekawostek. Gracze wykonali ponad 70 milionów wyzwań. Gra posiada ich wewnątrz 600. Jedno z nich polega na zabójstwie Kena Morgana za pomocą... kokosu i tylko 2% graczom udało się je zdobyć. Wiedzieliście, ze dialogi sztucznej inteligencji zawierają więcej słów niż książkowa trylogia Władcy Pierścieni?

Twórcy dziękują za wsparcie i zachęcają do dołączenia bogatej społeczności Hitman, która ciągle rozrasta się o nowych użytkowników. Fani powinni być zadowoleni, bo oznacza to dalszy rozwój całej marki i więcej celów do wyeliminowania w przyszłości.

Źródło: https://hitman.com/pl/news/one-year-of-hitman

Tagi: hitman IO Interactive Square Enix