Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.03.2017 16:10
Sniper Elite 4. Dodatek 'Deathstorm' i wiele więcej już wkrótce!
566V

Sniper Elite 4. Dodatek 'Deathstorm' i wiele więcej już wkrótce!

Sniper Elite 4 otrzyma wkrótce fabularny dodatek o nazwie Deathstorm. Oprócz niego pojawią się jeszcze darmowe dodatki dla trybu wieloosobowego.

Sniper Elite 4 dostanie rozszerzenie o nazwie Deathstorm Part 1: Inception. Akcja dodatku osadzona będzie po akcji w głównej odsłonie i zabierze nas na północ Włoszech. Tam nasz snajper będzie musiał wykonać misję wyeliminowania niedobitków nazistowskiej marynarki po niedawnym bombardowaniu oraz odzyskać tytułową paczkę, która dotyczy Projektu Manhattan.

Sniper Elite 4 w naszej bazie gier.

Sniper Elite 4 dostanie też paczkę o nazwie The Night Fighter Expansion Pack. Zawierać będzie trzy nowe bronie, nocne kamuflaże dla ośmiu broni oraz skórki dla męskich i żeńskich postaci. Podobnie jak Deathstorm, dodatek ten ma pojawić się 21 marca tego roku. Tego samego dnia pojawi się nowa mapa o nazwie Night Woods.

Sniper Elite 4 dostanie jednak jeszcze jeden dodatek, który będzie darmowy. Mowa o całkiem nowym trybie o nazwie Elimination. Polega on na walce maksymalnie 12 graczy rozdzielonych na 2 drużyny, które wspólnymi siłami będą starać się zmniejszyć liczebność przeciwników.

Wszystkie dodatki pojawią się 21 marca i tak jak Rebellion obiecało wcześniej, dodatki do gry wieloosobowej będą darmowe. Sniper Elite dostępne jest od 14 lutego tego roku. Tymczasem zapraszam do galerii na obejrzenie zrzutów ekranu z nowej misji.

Oficjalny zwiastun Sniper Elite 4

 

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/

Tagi: PlayStation 4 Rebellion sniper elite 4