Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.03.2017 14:22
Rocket League. Aquadome doczeka się zmian
319V

Rocket League. Aquadome doczeka się zmian

Rocket League wciąż jest wspierane przez twórców. Niedawno pisaliśmy o nowym trybie, a dzisiaj mamy informacje dotyczące zmian na mapie Aquadome.

Rocket League rozpocznie niebawem czwarty sezon i w związku z tym twórcy przygotowują kolejne nowości jakie nieodpłatnie trafią do gry. Nowy tryb o nazwie Dropshot wpadnie w ręce graczy już 22 marca wraz z aktualizacją. Okazuje się jednak, że zmian w czwartym sezonie będzie więcej.

Rocket League i spora łatka z nowym trybem.

Rocket League jakiś czas temu dostało mapę Aquadome. Gracze narzekali jednak, że arena swoją kolorystyką i efektami za bardzo męczy oczy. Twórcy obiecali, że w nowej wersji arena będzie przyjemniejsza dla oka poprzez zmniejszenie oświetlenia.

Okazuje się też, że z rozgrywek rankingowych w Rocket League wyleci mapa Neo Tokyo i znajdzie się na liście standardowych gier. Oprócz tego w czwartym sezonie gracze będą inaczej oceniani na podstawie swoich umiejętności. Twórcy słuchają głosów graczy i na ich podstawie tworzą usprawnienia dla swojej gry.

Przypominamy, że Rocket League dostępne jest od 7 lipca 2015 roku. Od tamtej pory w grze pojawiła się masa nowości i zmian i wszystko wskazuje na to, że nie jest to wszystko. Na Rocket League 2 poczekamy jednak długo. Pozostaje się więc cieszyć zmianami wprowadzanymi do wciąż aktualnego hitu.

Źródło: http://www.rocketleague.com/news/changes-coming-with-competitive-season-4/

Tagi: PlayStation 4 Psyonix Rocket League