Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.03.2017 12:37
Persona 5. Kolekcjonerka dostępna w Polsce!
647V

Persona 5. Kolekcjonerka dostępna w Polsce!

Persona 5 ze swoją edycją kolekcjonerską pojawi się również w polskiej dystrybucji. Wydaniem gry na naszym rynku zajmie się wydawnictwo Techland.

Persona 5 to najnowsza odsłona jednej z najbardziej popularnych serii japońskich RPG. Seria ma fanów na całym świecie i charakteryzuje się nawiązywaniem do filozofii Junga. Piąta odsłona ma być wierna temu z czego fani znają serię, ale nie zabraknie też nowości w rozgrywce. Piąta część serii opowie o przygodach grupki uczniów, którzy łączą codzienne życie z walką o losy świata.

Persona 5 w naszej bazie gier.

Persona 5 ukaże się w Polsce już 4 kwietnia tego roku. Techland jako wydawca przygotował dla fanów z Polski nie lada niespodziankę. Jak się okazuje, Persona 5 trafi na nasz rynek nie tylko w standardowej edycji, ale również w Edycji Premium. Edycja nosi nazwę "Take your Heart", a w jej skład wchodzi to co następuje:

  • Płyta z grą w opakowaniu steelbook okraszonym ładną grafiką
  • Artbook - 64-stronicowe zestawienie prac koncepcyjnych autorstwa Soejimy
  • Ścieżka dźwiękowa na płycie w specjalnym pudełku - wybór utworów kompozytora Meguro
  • Replika torby z herbem szkoły Shujin
  • Pluszowy brelok do kluczy
  • Kolekcjonerskie pudełko

Persona 5 w edycji premium będzie więc zawierać w sobie to co widzicie na powyższej liście i obrazku i mieścić się w kartonowym pudełku. Wspomniana ścieżka dźwiękowa to jak zwykle wybór utworów, ale nie wiadomo jak wiele z nich trafiło na płytę. Z kolei w artbooku na przestrzeni 64 stron znajdziecie nie tylko szkice koncepcyjne, ale również rysunki postaci z gry i wiele innych ciekawych projektów, które wyszły spod ręki Soejimy podczas pracowania przy Persona 5.

Zestaw wyceniono na 389,90zł. Gra będzie dostępna również w standardowej edycji i opakowaniu steelbook - tutaj w obu przypadkach cena sięgnie 259,90zł. Na edycję premium można już składać przedpremierowe zamówienia w wybranych sklepach. Gra dostępna będzie od 4 kwietnia tego roku.

Persona 5 - Oficjalny zwiastun

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Atlus Deep Silver Persona 5 PlayStation 3 PlayStation 4 Techland