Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.03.2017 09:16
Sacred Fire - wyjątkowe RPG właśnie zaczęło zbiórkę
681V

Sacred Fire - wyjątkowe RPG właśnie zaczęło zbiórkę

Sacred Fire zaczęło właśnie zbiórkę na kickstaterze. Twórcy z Poetic Studio zapowiadają swoje dzieło jako psychologiczne RPG z wieloma wyborami wpływającymi na psychikę bohatera i scenariusz.

Sacred Fire to zdecydowanie ambitny projekt. Twórcy chcą dostarczyć grę RPG, w której zamiast skupiać się na statystykach postaci, będziemy podejmować decyzje, które wpłyną nie tylko na przebieg walki i scenariusza, ale również ukształtują naszego bohatera. Będzie to opowieść o przetrwaniu i walce, ale również o sumieniu.

Sacred Fire będzie charakteryzować się wyjątkową mechaniką. Będziemy wybierać pomiędzy różnymi wyborami, które opierać się będą na wykorzystaniu sprytu, umiejętności negocjacyjnych i w późniejszych etapach wpływach politycznych. Wszystko co będziemy robić wpłynie też na przebieg scenariusza i doprowadzi do różnych zakończeń.

Sacred Fire zaczęło zbierać fundusze na serwisie kickstarter. Celem twórców jest 50 000 dolarów i jeśli chcecie ich wesprzeć i bardziej zapoznać się z ich wizją, możecie to zrobić w tym miejscu. Do tej pory zebrano niecałe 12 000 dolarów, a do końca zbiórki pozostało 26 dni.

Sacred Fire ma pojawić się wiosną 2018 roku, również na PlayStation 4.

Sacred Fire na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: PlayStation 4 poetic studios Sacred Fire