Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.03.2017 19:48
Mass Effect Andromeda dostanie mobilną aplikację
526V

Mass Effect Andromeda dostanie mobilną aplikację

Mass Effect Andromeda, podobnie jak poprzednik, dostanie aplikację towarzyszącą, która zaoferuje kilka ciekawych funkcji i pozwoli na zarządzanie paroma aktywnościami z poziomu smartfona.

Mass Effect Andromeda niedługo zadebiutuje na rynku. Electronic Arts i BioWare zachwalało w ostatnich dniach swój produkt prezentujące najrozmaitsze elementy tytułu. Dostaliśmy między innymi prezentację trybu wieloosobowego, który pozwoli czterem graczom wspólnie odpierać fale wrogów i wykonywać proste zadania. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że kooperacyjna wariacja zabawy będzie rozbudowana o mobilną aplikację towarzyszącą.

Mass Effect Andromeda. Wydawca prezentuje tryb wieloosobowy i nowego członka załogi

Mass Effect Andromeda dostanie aplikację, która będzie działała podobnie jak jej odpowiednik z Mass Effect 3. Za pomocą smartfonów będziemy mieli możliwość śledzić nasze postępy z trybów wieloosobowych. Zarówno z trybów kooperacyjnych dla czterech graczy, jak i postępów misji Strike Team z fabularnej kampanii jednoosobowej.

Mass Effect Andromeda zaoferuje misje Strike Team, które będą ewolucją podobnych aktywności z Dragon Age: Inkwizycja. Chodzi o misje War Table, w których wysyłaliśmy podwładnych na różne zadania. Pozwalało to odkryć nowe obszary oraz zdobyć wpływy u innych frakcji. Za wykonywanie tych zadań będziemy otrzymywać oczywiście nagrody.

Aplikacja "The Mass Effect APEX HQ" pozwoli w prosty sposób śledzić postępy. Gracze  będą mieli również możliwość wysyłania członków załogi na misje. Wszystko to z poziomu smartfona.

Na grafice poniżej możecie zobaczyć jak wygląda opisywana aplikacja.

1

Aplikacja zostanie udostępniona 20 marca dla urządzeń Iphone i Ipad oraz smartfonów działających w oparciu o system Android.

Mass Effect Andromeda zadebiutuje na rynku 23 marca. Pierwsze wieści dobiegające od osób grających są jednak niepokojące. Dzisiaj mogliśmy podziwiać wybitnie słabe animacje postaci, czy mimikę twarzy, która odbiega jakością od pierwszego Mass Effect z 2007 roku. Mankamenty pochodzą z ostatecznej wersji gry i trudno liczyć na to, że zostaną poprawione przez łatkę premierową. Miejmy jednak nadzieję, że w innych kwestia przygoda będzie prezentowała należytą jakość.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-16-mass-effect-andromeda-has-a-mobile-companion-app

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda mobile PlayStation 4