Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.03.2017 13:38
Summer Lesson. Figurka głównej bohaterki w skali 1:1
784V

Summer Lesson. Figurka głównej bohaterki w skali 1:1

Summer Lesson nie pojawi się raczej w Europie, ale pewnie i u nas znaleźliby się entuzjaści spędzania czasu z wirtualną koleżanką. Dla niektórych to za mało, więc została przygotowana figurka głównej bohaterki. W skali 1:1.

Summer Lesson to gra przygotowana na potrzeby PlayStation VR i wydana dotychczas tylko w Japonii. Produkcja pozwala wcielić się w rolę kolegi, który pomaga koleżance w nauce. W Japonii gra pojawiła się w pakiecie razem z PlayStation VR i poza Azją nie ma planów na wydanie jej w innych miejscach na świecie.

Summer Lesson w naszej bazie gier.

Summer Lesson dostanie też edycję pudełkową, która zbierze w sobie wszystkie dotychczasowe dodatki. W Japonii wersja kompletna zawita na rynku 25 maja 2017 roku. Oprócz tego dostępna będzie wersja z angielskimi napisami, ale ta pojawi się na rynku azjatyckim. Jednocześnie z informacją o pojawieniu się edycji pudełkowej, Bandai Namco poinformowało o figurce głównej bohaterki.

Summer Lesson cieszy się na tyle dużą popularnością w Japonii, że Bandai Namco zdecydowało się na wypuszczenie figurki głównej bohaterki w skali 1:1. Wirtualna koleżanka ma 1,6 metra wzrostu, więc takiej wysokości będzie figura. Wyceniono ją na 22 000 dolarów. Dostępna będzie też mniejsza figurka za 90$ wraz z grą. Wersja z angielskimi napisami ma pojawić się niebawem, a tymczasem zapraszam do obejrzenia zwiastuna.

Summer Lesson - oficjalny zwiastun po angielsku

Źródło: http://tamashii.jp/special/summer-lesson/

Tagi: Bandai Namco namco bandai Summer Lesson