Mass Effect Andromeda - Xbox One vs PS4 Pro vs PC

News
1664V
Mass Effect Andromeda - Xbox One vs PS4 Pro vs PC
kalwa | 16.03.2017, 10:56

Mass Effect Andromeda pojawi się za nieco ponad tydzień. Do Sieci napływają kolejne informacje, więc i porównania graficznego nie mogło zabraknąć.

Mass Effect Andromeda na różnych platformach zostało porównane przez redakcję IGN. Oczywiście nietrudno się domyślić, że PC z najwyższą konfiguracją tutaj wygrywa, więc bardziej wypadałoby przyjrzeć się wersjom konsolowym, a w szczególności PS4 Pro.

Chcesz wiedzieć więcej o Mass Effect Andromeda? Zajrzyj do naszej bazy gier!

Mass Effect Andromeda na porównaniu graficznym pomiędzy PC, PS4 Pro i Xbox One prezentuje się najlepiej na komputerach osobistych i konsoli Sony. Konsola Microsoft zostaje w tyle, no ale nic dziwnego. Trudno powiedzieć coś więcej, tym bardziej że nie pokazano fragmentów, które potencjalnie mogły wpłynąć na stabilność wyświetlanych na sekundę klatek.

Mass Effect Andromeda pojawi się już niebawem. Najnowsze dzieło BioWare to efekt wysokich ambicji. Tytuł ma zaoferować bogaty wszechświat, w którym znajduje się ponad 100 planet. Nie zwiedzimy jednak wszystkich, ale twórcy obiecali że wylądować będziemy mogli na wielu z nich. W grze ma się pojawić bardzo dużo dialogów - w tym temacie deweloperzy obiecują przewyższyć wszystko co było dotychczas w serii. Wiemy też, że nie trzeba znać poprzednich odsłon, aby dobrze bawić się przy najnowszej. Jeśli chodzi o rozgrywkę sieciową, będzie ona zintegrowana z kampanią dla jednego gracza - jednak zabawa z innymi nie będzie w żaden sposób wymuszana. Ma to być największa gra BioWare.

Mass Effect Andromeda będzie oferować bogaty, otwarty świat z masą aktywności do wykonania i dynamicznym systemem walki. Ważnym ma być odpowiednie wykorzystywanie otoczenia, umiejętne korzystanie z umiejętności i profilów do walki oraz współpraca z towarzyszami.

Premiera Mass Effect Andromeda już niedługo. Gra pojawi się 23 marca 2017 roku. Oprócz zwykłej edycji przewidziano również kolekcjonerskie. Jeśli jesteście fanami gadżetów, może ucieszy Was informacja o oficjalnym poradniku, który w najdroższym wydaniu będzie wzbogacony o plecak na laptopa i inne dodatki.

Porównanie grafiki pomiędzy PS4 Pro, Xbox One i PC na materiale wideo.

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/IGNentertainment

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych