Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.03.2017 18:09
Toukiden 2 dostanie niedługo demo
337V

Toukiden 2 dostanie niedługo demo

Toukiden 2 to kolejna gra opierający się na wspólnych polowaniach na wielkie potwory i demony. Tytuł dostanie lada chwila krótkie demo z możliwością przeniesienia zapisu do pełnej wersji gry.

Toukiden 2 zadebiutuje w Europie pod koniec marca. Przed premierą będziemy mogli wypróbować ten tytuł i przenieść wszelkie postępy do pełnej wersji gry.

Toukiden 2. Otwarty świat i wspólne polowania na potwory

Carryover Demo” jest już dostępne dla amerykańskich graczy. Europa otrzyma wersję demonstracyjną 17 marca. Wycinek gry pozwoli poznać początek historii. Jeśli zdecydujecie się przenieść postępy do pełnej wersji gry, to możecie liczyć na drobny bonus. Nie zdradzono jednak szczegółów na czym będzie on polegał. Toukiden 2 zadebiutuje w Europie 24 marca i będzie dostępne w fizycznej i cyfrowej dystrybucji na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Tytuł będzie obsługiwał funkcję cross-play między konsolami Sony, więc niezależnie na jaki sprzęt sięgnięcie po ten tytułu, będziecie mogli grać z znajomymi z innych konsol.

Nasza recenzja Toukiden 2 pojawi się niebawem, a poniżej możecie sobie przypomnieć jeden z ostatnich zwiastunów prezentujących rozgrywkę.

Toukiden 2. Zwiastun przedstawiający rozgrywkę

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/toukiden-2-carryover-demo-now-available-north-america-launches-march-17-europe#3ddWOvxIqwVeOeyD.99

Tagi: Koei Tecmo Omega Force playstation 4 playstation vita toukiden 2 wideo