Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.03.2017 17:50
Robinson: The Journey taniej w PS Store
655V

Robinson: The Journey taniej w PS Store

Robinson: The Journey zostało na stałe przecenione. Crytek ogłosiło za pośrednictwem swojego bloga, ze tytuł od dziś ma nową, niższą cenę. Firma przedstawia również pierwszy odcinek serii materiałów wideo, które wytłumaczą wysiłek jaki włożono w przystosowanie technologii Crytek do działania z VR

Robinson: The Journey to jedna z ciekawszych gier dostępnych na gogle PlayStation VR. Jeśli jesteście posiadaczami gogli Sony, to nadarzyła się świetna okazja, aby zapoznać się z tym tytułem. Gra od dzisiaj została na stałe przeceniona w PlayStation Store.

Nasza recenzja Robinson: The Journey

Robinson: The Journey to naprawdę przyzwoita gra pokazująca możliwości PlayStation VR i technologii wirtualnej rzeczywistości. Tytuł otrzymał w naszej recenzji solidne 7,5. Nasz redaktor wychwalał między innymi grafikę i czas potrzebny na ukończenie gry, czyli dwa aspekty, które często są krytykowane w produkcjach przeznaczonych dla PlayStation VR. Gra doczekała się obniżki do poziomu €49.99. Tytuł widnieje już w polskim PlayStation Store z nową, niższą ceną - 209 zł.

Crytek chwali się również pierwszym odcinkiem serii materiałów wideo, które pokażą nam jak powołano do życia świat przedstawiony w Robinson: The Journey.

Robinson: The Journey. Techniczny dziennik deweloperów

 

Źródło: http://press.crytek.com/crytek-announces-price-drop-for-robinson-the-journey-on-playstationr-vr

Tagi: crytek PlayStation 4 playstation vr Robinson: The Journey wideo