Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.03.2017 17:31
Poznaliśmy pierwszy tytuł z kwietniowej oferty PS Plus!
1838V

Poznaliśmy pierwszy tytuł z kwietniowej oferty PS Plus!

Kwietniowa oferta PlayStation Plus zostanie zasilona przez bardzo świeży tytuł. Do abonamentu wpadnie debiutujący w kwietniu Drawn to Death, czyli nowy tytuł od twórcy pierwszego God of War.

Drawn to Death to nowa produkcja Davida Jaffe, człowieka określanego mianem ojca pierwszego God of War oraz szalonej serii Twisted Metal. Produkcja miała zadebiutować w modelu Free-to-Play, ale ostatecznie twórcy zrezygnowali z tego pomysłu i postawili na tradycyjny model dystrybucji. Mimo wszystko, wiele osób i tak sprawdzi ten tytuł bez dodatkowych opłat!

Drawn to Death porzuca model Free-to-Play. Czas wyciągnąć portfele

Drawn to Death zadebiutuje 4 kwietnia i będzie dostępne za darmo dla posiadaczy PlayStation Plus. Tym samym poznaliśmy pierwszą grę z kwietniowej oferty abonamentu. Osoby bez abonamentu będą musiały przygotować $20, bo na tyle wyceniono tę grę. Drawn to Death jest tytułem nastawionym na rozgrywkę wieloosobową. Produkcja cechuje się ciekawą stylistyką nawiązującą do szalonych bazgrołów z zeszytu i stawia na szybką, staroszkolną akcję. Resztę tytułów poznamy pod koniec miesiąca. Obecnie w ramach oferty PlayStation Plus posiadacze PlayStation 4 mogą pobrać Tearaway Unfolded i Disc Jam

Drawn to Death. Zwiastun przedstawiający datę premiery

 

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/03/15/drawn-to-death-is-free-for-ps-plus-members-this-april/

Tagi: