Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.03.2017 17:11
Capcom zapowiada retro kolekcję klasyków Disneya
1451V

Capcom zapowiada retro kolekcję klasyków Disneya

The Disney Afternoon Collection to zapowiedziane przez Capcom zbiorcze wydanie kilku klasycznych tytułów korzystających z licencji animacji Disneya. Klasyki z lat 90 wrócą, aby bawić kolejne pokolenia graczy. Osoby tęskniące za grami z dzieciństwa będą miały świetną okazję, aby do nich powrócić.

The Disney Afternoon Collection zostało ogłoszone przez Capcom. Firma przygotowuje pakiet gier, który zostanie wydany za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji i trafi na PlayStation 4. Składanka będzie liczyła 6 retro gier. Starsi gracze z Polski na pewno będą kojarzyć tytuły z zamierzchłych czasów świętej pamięci Pegazusa. 

The Disney Afternoon Collection pozwoli ograć dwie części Chip'n Dale Rescue Rangers oraz dwie odsłony DuckTales. Dostaniemy też dostęp do Darkwing Duck oraz TaleSpin. Kolekcja zadebiutuje już niedługo. Premierę zaplanowano na 18 kwietnia z ceną ustaloną na pułapie €19.99.

Capcom przewidziało liczne dodatki. Gry będą wyświetlane w rozdzielczości 1080p oraz dostaniemy ostęp do trybu Muzeum, które pozwoli poznać zakulisowe materiały z produkcji poszczególnych gier (grafiki koncepcyjne i przeróżne ciekawostki). Gry zostaną również rozbudowane o nowe tryby. Możemy liczyć na Boss Rush i Time Attack, którym będą towarzyszyły rankingi sieciowe. Produkcje z tamtego okresu cechowały się wyśrubowanym poziomem trudności. Twórcy zaoferują więc możliwość cofania czasu, aby mniej niecierpliwi gracze nie zostali zniechęceni przez zbyt trudny poziom zabawy.

Lista tytułów wchodzących w skład The Disney Afternoon Collection prezentuje się następująco:

  • Chip ‘n Dale Rescue Rangers 
  • Chip ‘n Dale Rescue Rangers 2
  • Darkwing Duck 
  • DuckTales 
  • DuckTales 2 
  • TaleSpin 

The Disney Afternoon Collection - zwiastun retro składanki

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Capcom digital eclipse Disney The Disney Afternoon Collection wideo