The Deer God - dostaliśmy zwiastun i datę premiery

News
480V
The Deer God - dostaliśmy zwiastun i datę premiery
kalwa | 15.03.2017, 15:40

The Deer God to ciekawy projekt, który pozwoli nam wcielić się w jelenia. Dzisiaj, dzięki najnowszemu zwiastunowi, poznaliśmy datę premiery.

The Deer God opowie nam o reinkarnacji, karmie i przetrwaniu. Historia zaczyna się podczas jednego polowania, kiedy myśliwemu przytrafia się niezwykła sytuacja, w której z łowcy staje się zwierzyną - i to w dosłownym znaczeniu! Więcej jednak nie warto zdradzać, bo według twórców jest to opowieść, która stanie naprzeciw naszym wierzeniom i da nam do myślenia.

The Deer God w naszej bazie gier.

The Deer God to gra platformowa, w której obejmujemy kontrolę nad jeleniem. Wśród inspiracji twórcy wymieniają takie tytuły jak Metroid, The Legend of Zelda, Sword and Sorcery czy Kid Icarus. Świat gry ma być generowany losowo i przedstawiony w trójwymiarowej grafice stworzonej w technice pixel-art. W grze będziemy walczyć o przetrwanie, wchodzić w interakcję z przeróżnymi zwierzętami leśnymi i robić to co w każdej grze platformowej - skakać i ogólnie wykorzystywać swoje umiejętności, aby przedostać się dalej.

The Deer God pojawi się 25 kwietnia tego roku, zarówno na PlayStation Vita i PlayStation 4.

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/PlayStation

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych