Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.03.2017 15:13
Uncharted: The Lost Legacy - oto główny przeciwnik w grze
1966V

Uncharted: The Lost Legacy - oto główny przeciwnik w grze

Uncharted: The Lost Legacy to pierwszy w serii samodzielny dodatek fabularny. Wiemy już że wcielimy się w nim w Chloe, a teraz mamy okazję zapoznać się z głównym przeciwnikiem, z którym zmierzy się nasza bohaterka.

Uncharted: The Lost Legacy jeszcze w tym roku pojawi się na PlayStation 4. Do tego jednak czasu twórcy częstują nas kolejnymi informacjami. Tym razem padło na antagonistę, z którym możemy się zapoznać dzięki materiałom z najnowszego odcinka magazynu gameinformer.

Uncharted: The Lost Legacy w naszej bazie gier.

Uncharted: The Lost Legacy pozwoli nam wcielić się w Chloe - postać znaną z poprzednich odsłon. W swojej przygodzie zmierzy się z Asavem - człowiekiem, który wcześniej pracował dla rządu, a teraz przewodzi rebelii. Jego celem jest rozpoczęcie wojny i czerpanie na niej zysku.

Uncharted: The Lost Legacy trafi do sklepów w wersji pudełkowej jak i cyfrowej. Jest to samodzielny dodatek, ale jeśli zakupiliśmy Uncharted 4: Kres Złodzieja w wersji Deluxe, dostaniemy dodatek od razu po premierze. Ma to nastąpić jeszcze w tym roku, ale na więcej informacji musimy poczekać.

Uncharted: The Lost Legacy - oficjalny zwiastun gry

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/15/meet-antagonist-uncharted-the-lost-legacy-ps4/

Tagi: