Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.03.2017 18:16
Mass Effect Andromeda. Wydawca prezentuje tryb wieloosobowy i nowego członka załogi
569V

Mass Effect Andromeda. Wydawca prezentuje tryb wieloosobowy i nowego członka załogi

Mass Effect Andromeda to nie tylko epicka przygoda dla jednego gracza. Tytuł zaoferuje również tryb wieloosobowy. Firma Electronic Arts postanowiła przybliżyć graczom ten wariant zabawy i przy okazji zaprezentować nowego członka załogi.

Mass Effect Andromeda zaoferuje tryb sieciowy, który w jakimś stopniu będzie przeplatał się z kampanią fabularną. Gracze mieli otrzymać dostęp do beta testów, ale wydawca zrezygnował z tego pomysłu. Dzisiaj dostaliśmy materiał wideo okraszony komentarzem, który przybliży nam działanie tego modułu zabawy.

Mass Effect Andromeda. Poznajcie Jaala, przedstawiciela nowej rasy

Mass Effect Andromeda zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Tryb wieloosobowy pozwoli przeżyć kolejne przygody i zmierzyć z wyzwaniami niespotykanymi w głównej osi fabularnej. Współpracując z innymi graczami będziemy odpieracie fale wrogów i wykonywać określone zadania. Twórcy prezentują również możliwości personalizacji. W dniu premiery otrzymamy 25 zestawów postaci, w których skład wejdą zarówno rasy z Drogi Mlecznej, jak i te debiutujące w Mass Effect Andromeda. Każda z postaci dysponuje własnymi możliwościami i zestawem umiejętności dostosowanymi do różnych stylów gry. Gracze dostaną możliwość szerokiego dostosowania uzbrojenia. W chwili debiutu dostępnych będzie ponad 40 rodzajów broni, a w kolejnych miesiącach dojdą następne. Bronie nie są ograniczone do wybranej klasy bohatera, więc każda postać może korzystać z czegokolwiek tylko zapragnie.

Wideo trwa prawie 6 minut i w szczegółowy sposób objaśnia zasady działania trybu wieloosobowego. Twórcy podeszli poważnie do swojego zadania i zaoferują naprawdę rozbudowany wariant zabawy, który będzie rozwijany przez kolejne miesiące.

Mass Effect: Andromeda - Tryb multi, wideo z rozgrywką

To jednak nie koniec nowych informacji. Dostaliśmy też materiał, na którym zaprezentowano Dracka. Kolejnego członka załogi rodzeństwa Ryder. Drack jest przedstawicielem dumnej rasy Krogan. Ten brutalny wojownik cechuje się porywczym charakterem. Jest również najstarszym przedstawicielem swojej rasy, przynajmniej z tych zaprezentowanych w uniwersum Mass Effect. Drack będzie traktował głównego bohatera jak niedoświadczonego dzieciaka i weźmie go pod swoje skrzydło. Będzie to jeden z najbardziej lojalnych członków nowej ekipy

Mass Effect Andromeda. Poznajcie Dracka, członka załogi z rasy Krogan

 

Źródło: YouTube (eapolska)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda playstation 4 wideo