Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.03.2017 17:32
Paladins. Startuje zamknięta beta
688V

Paladins. Startuje zamknięta beta

Dzisiaj startuje zamknięta beta Paladins. Najlepsi gracze mogą liczyć nie tylko na świetną zabawę, ale i szansę na wygranie wycieczki do Hiszpanii

Paladins to ciekawa alternatywa dla Overwatch. Tytuł wrzuca nas do świata, gdzie rycerze biegają z miotaczami ognia, a smoki uzbrojone są w rakiety. Dzisiaj startuje zamknięta beta tej sieciowej strzelaniny.

Beta Paladins z nową mapą Stone Keep

Paladins to wieloosobowa gra osadzona w świecie fantasy. Jest to produkcja z gatunku sieciowych strzelanek, która stawia mocno na współpracę między graczami. Twórcy chwalą się, że ich tytuł jest niezwykle popularny. Na PC gra osiągnęła pułap 7 milionów graczy. Na serwerach gry każdego dnia gra setki tysięcy graczy z całego świata, a tytuł utrzymuje się w top 10 najpopularniejszych gier na Steamie.

Beta startuje dzisiaj, ale tkwi pewien haczyk. Dostęp do niej otrzymacie dopiero po wykupieniu "Paladins Founder's Pack" z PlayStation Store. Pakiet będzie przeceniony do 28 marca z dodatkową zniżką dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus.

The Founder's Pack nie tylko zapewni Wam dostęp do testów beta, ale odda w ręce graczy kilka bonusów. Jeśli zdecydujecie się na jego zakup zyskacie dostęp do wszystkich bohaterów stworzonych w przyszłości przez Hi-Rez Studios. Możecie także liczyć na 72.000 sztuk wewnętrznej waluty oraz unikalne skiny dla postaci. Jeśli szkoda Wam na tę chwilę pieniędzy, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Paladins otrzyma w przyszłości otwarte i darmowe testy beta. Możecie się do nich zapisać w tym miejscu.

Paladins stawia mocno na Esport. Twórcy chcą promować ten aspekt i organizują konkurs. Twórcy wyłonią dwie najlepsze drużyny. Jedną z Europy i jedną z Ameryki. Gracze zmierzą się w turnieju, gdzie nagrodą będzie wycieczka do Hiszpanii.

Paladins: Czempioni Królestwa - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/14/the-closed-beta-for-team-based-shooter-paladins-kicks-off-today/

Tagi: beta Hi-Rez Studios Paladins: Czempioni Królestwa PlayStation 4 wideo