Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.03.2017 17:13
Final Fantasy XV - nowe informacje o marcowej aktualizacji
796V

Final Fantasy XV - nowe informacje o marcowej aktualizacji

Final Fantasy XV jeszcze w tym miesiącu otrzyma zapowiadaną jakiś czas temu aktualizację, która między innymi poprawić ma doznania płynące z 13 rozdziału gry. Dzięki rozmowie z deweloperem jaką przeprowadził GameInformer wiemy już, czego możemy oczekiwać po aktualizacji.

Trzynasty rozdział w Final Fantasy XV spotkał się z ogromną falą krytyki i masą głosów o jego poprawienie. Square Enix postanowiło posłuchać społeczności i jakiś czas temu zapowiedziano, że marcowa aktualizacja zajmie się między innymi tym problemem. Co dokładnie zostanie zmienione i jakie nowości będą na nas czekały w trzynastym rozdziale gry?

Materiały wideo z DLC - Episode Gladiolus

Przede wszystkim, znacząco zostanie podniesiona moc czarów, które mamy do dyspozycji w trakcie trzynastego rozdziału. Deweloperzy określają je mianem potężnych, więc można spodziewać się raczej znacznego obniżenia poziomu trudności w całym rozdziale z tego powodu.

Poza tym, pojawią się nowe sceny fabularne, które wyjaśnią nam co stało się dokładnie z Ravusem oraz Aldercaptem, których spotykamy w tymże rozdziale, a gra do tej pory kompletnie ignorowała poinformowanie nas co dokładnie się wydarzyło w grze. Poza tym, dojdą nowe sekcje grywalne z punktu widzenia Gladio oraz Ignisa. Wraz z tym, dodane zostaną także nowe scenki poszerzające trochę historię w momencie w którym drużyna była rozdzielona.

Warto też przypomnieć, że w marcu pojawi się pierwsze fabularne DLC - Episode Gladiolus w którym wybierzemy się razem z Corem na spotkanie (i próbę siły) z Gilgameshem.

FF XV - zwiastun Episode Gladiolus

 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2017/03/13/final-fantasy-xv-producer-haruyoshi-sawatari.aspx

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix wideo