Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.03.2017 15:42
Pathologic - kultowy horror wkrótce na PlayStation 4
670V

Pathologic - kultowy horror wkrótce na PlayStation 4

Pathologic to odnowiona wersja gry przygodowej na komputery osobiste. Dziś dostaliśmy informację o przybliżonej dacie premiery. Możemy też zerknąć na zwiastun wersji demonstracyjnej.

Pathologic to gra przygodowa w klimatach grozy, w której będziemy przede wszystkim walczyć o przetrwanie. Lądujemy w mieście spustoszonym przez plagę, a poza walką o przetrwanie będziemy starać się o zdobycie antidotum. Nie będzie to jednak proste, bo poza zagrożeniami ze strony innych ludzi, przeciwko sobie będziemy mieli jeszcze czas - nigdy nie wiadomo kiedy wirus przejmie kontrolę nad naszym ciałem.

Pathology w naszej bazie gier.

Pathologic to całkowicie odnowiona wersja gry z 2005 roku, która mimo iż zaintrygowała wielu graczy, cierpiała z uwagi na problemy techniczne i z tłumaczeniem. Nowa wersja to jednak coś więcej niż poprawienie tłumaczenia i naprawienie błędów. To gra stworzona od podstaw na bazie tej samej wizji. Nie wiemy kiedy dokładnie gra się pojawi, ale ma to być późniejszy okres tego roku. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun wersji demonstracyjnej, która jest tak naprawdę wczesnym prototypem wersji odnowionej. Pobierzecie ją tutaj - mowa tylko o wersji na komputery osobiste.

Pathologic na intrygującym zwiastunie.

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-14-pathologic-teaser-demo-released-for-free

Tagi: Ice-Pick Lodge Pathologic playstation 4