Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.03.2017 10:50
Agony. Mordowanie niemowląt na nowym wideo
2105V

Agony. Mordowanie niemowląt na nowym wideo

Agony zapowiada się póki co na jedną z najbardziej kontrowersyjnych gier ostatnich lat. Oto nowe wideo, które twórcy właśnie udostępnili.

Agony, odkąd pojawiły się pierwsze materiały z gry, jawiło się jako wyjątkowy twór przedstawiający bardzo mocną i ciekawą pod względem artystycznym wizję piekła. Kolejne materiały tylko umocniły nas w przekonaniu, że będziemy mieć do czynienia z tworem kontrowersyjnym, brutalnym i czasem wręcz szokującym.

Agony w naszej bazie gier.

Agony zapowiada się na ciekawą artystycznie i szokującą grę, o czym upewniały nas kolejne materiały. Nie inaczej jest tym razem, bowiem na oficjalnym profilu twórców w portalu facebook, pojawiło się poniższe wideo. Widać na nim jak zabijane są istoty bardzo podobne do noworodków. To z pewnością szokujące i dla niektórych może to być przekroczeniem granicy, ale nie zapominajmy że akcja gry dzieje się piekle. Pozostaje też pytanie, czy gracz będzie zmuszony bądź zachęcany w grze do wykonywania takich czynności.

Agony ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale na więcej informacji musimy poczekać. Tymczasem, podobnie jak twórcy na swoim profilu zapytam: czy uważacie, że to przekroczenie granicy?

Krótki fragment wideo z gry Agony

Źródło: https://www.facebook.com/AgonyGame

Tagi: Agony Madmind Studio PlayStation 4