Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2017 18:33
Dark Souls 3. Rozgrywka z finałowego rozszerzenia
601V

Dark Souls 3. Rozgrywka z finałowego rozszerzenia

Dark Souls 3 pożegna się z graczami w wielkim stylu. Tytuł otrzyma duże rozszerzenie, które pośle graczy na łaskę agresywnych i brutalnych przeciwników w całkowicie nowym terytorium - The Ringed City. Najnowsze nagranie prezentuje dynamiczną walkę z dwoma bossami jednocześnie.

Dark Souls 3 otrzyma finałowe rozszerzenie 28 marca. DLC pośle nas do nowej krainy. Zadaniem gracza będzie odkryć sekrety przeszłości skryte przez ziemię przesiąkniętą krwią samotnych wędrowców. Legendarne Ringed City, to miejsce zamieszkane przez starożytne bestie i postacie na skraju szaleństwa.

Dark Souls 3 - rozszerzenie The Ringed City na nowych materiałach

Dark Souls 3 ponownie będzie się znęcało nad graczami. Możemy być pewni, że czeka nas masa wymagających starć i pojedynków. Dodatek odda w nasze ręce nowe zbroje, oręże i czary. Schodząc w głębiny dawno zapomnianego miasta trafimy prosto do koszmaru. Część nowości można zobaczyć na materiale nagranym podczas PAX East 2017. Widać na nim, że Ringed City naszpikowane jest niebezpiecznymi wrogami i miejsca, które niejednokrotnie napsują nam krwi. Pod koniec wideo możemy ujrzeć starcie z dwoma wielkimi bossami. Walka jest dynamiczna, a przeciwnicy próbują zajść gracza z dwóch stron. Demony potrafią szybko skracać dystans między grającym. Posiadają też wachlarz różnorodnych ataków i potrafią atakować na dystans.

Dark Souls 3. Materiał z rozgrywki DLC - The Ringed City

 

Źródło: YouTube (MKIceAndFire)

Tagi: Bandai Namco dark souls iii dlc From Software PlayStation 4 the ringed city wideo