Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2017 17:42
Tekken 7 na nowym materiale z PAX East 2017
734V

Tekken 7 na nowym materiale z PAX East 2017

Tekken 7 długo każe na siebie czekać. Na szczęście fani tej kultowej serii bijatyk wiedzą już, który dzień zaznaczyć w kalendarzu. Jeśli jesteście wyjątkowo niecierpliwi to czas do premiery możecie urozmaicić poprzez zapoznanie się z nowym fragmentem rozgrywki.

Tekkena 7 nie mogło zabraknąć na PAX East. Bandai Namco Entertainment nie zawiodło i przywiozło ze sobą ten niezwykle wyczekiwany tytuł. Osoby biorące udział w imprezie mogły bez problemu ogrywać najnowszy rozdział historii Turnieju Króla Żelaznej Pięści. 

Tekken 7. Eddy Gordo dołącza do obsady

Tekken 7 zadebiutował na automatach arcade w 2015 roku. Od tego czasu tytuł jest nieustannie testowany, poprawiany oraz rozbudowywany o nowe elementy systemu walki i postacie. Ostatnio Bandai Namco potwierdziło obecność weterana Eddy'ego Gordo. Gracze konsolowi mogą liczyć na definitywną wersję tej kultowej bijatyki. Otrzymamy, między innymi, ulepszony balans, więcej zawodników do wyboru i angażujący tryb fabularny. Użytkownicy konsol dostaną również  możliwość zakupu świetnej edycji kolekcjonerskiej z efektowną figurką przedstawiającą walkę Heihachiego z Kazuyą.

Tekken 7 ma zaoferować rozbudowany tryb fabularny, który określany jest mianem kulminacyjnego momentu w historii klanu Mishima. Efektownie wyreżyserowane wstawki filmowe będą płynnie mieszać się z rozgrywką i zafundują graczom naprawdę spektakularne widowisko. W grze zadebiutuje wiele nowych postaci, ale i wrócą ikoniczni wojownicy, z których słynie seria. Kontrowersje wzbudza obecność wojownika Akuma. Słynnego antagonisty z serii Street Fighter. Potężny zawodnik korzysta podczas walki z elementów mocno przesiąkniętych rodowodem Ulicznego Wojownika. Postać Akumy nie ograniczy się do niewielkiego gościnnego występu w serii Bandai Namco. Bohater będzie istotną częścią historii gry i trybu fabularnego, jego rola w Tekken 7 będzie więc mocno nakreślona.

Poniżej zapoznacie się z nowym nagraniem przedstawiającym rozgrywkę. Materiał trwa aż 21 minut. Wideo okraszone jest komentarzem twórców. Możemy się z niego dowiedzieć, że jednym z celów było uczynienie gry przystępniejszą, aby całość posiadała mniejszy próg wejścia. Twórcy dzielą się też opinią, że według nich jedną z najistotniejszych cech Tekkena jest odczucie towarzyszące łączeniu poszczególnych ciosów w wiązanki combosów. Każdy cios okraszony jest efektem wizualnym a same animacje w intuicyjny sposób podkreślają, które ataki można łączyć w kombinacje.

Tekken 7 zadebiutuje na rynku 2 czerwca 2017 roku.

Tekken 7. Rozgrywka z PAX East 2017

 

Źródło: YouTube (MKIceAndFire)

Tagi: Bandai Namco namco bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo