Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2017 16:55
Resident Evil Revelations. Capcom szykuje kolejny remaster
930V

Resident Evil Revelations. Capcom szykuje kolejny remaster

Resident Evil Revelations zostanie odświeżone i wydane na PlayStation 4. Capcom dość niespodziewanie zapowiedziało przeniesienie kolejnego tytułu z serii Resident Evil na najnowszą konsolę Sony.

Resident Evil Revelations zadebiutowało pierwotnie na przenośnej konsoli Nintendo 3DS. Tytuł po czasie został przeniesiony na platformy stacjonarne w tym PlayStation 3. Był to całkiem udany spin-off, który w mniejszym stopniu stawiał na akcję. Dzięki temu zjednał sobie wielu wielbicieli i sympatię osób, którym nie do końca było po drodze z stylem rozgrywki Resident Evil 6.

Więcej o Resident Evil Revelations przeczytasz w naszej bazie gier

Capcom za pośrednictwem Twittera pochwaliło się, że Resident Evil Revelations zostanie przeniesione na PlayStation 4. Grę kupimy zarówno w formie cyfrowej jak i fizycznej. Premiera nastąpi jeszcze pod koniec tego roku i więcej informacji dostaniemy niebawem. Możemy spodziewać się podbitej rozdzielczości, prawdopodobnie wsparcia PlayStation 4 Pro i stałych 60 klatek na sekundę. Jeśli nadal nie macie dosyć remasterów od Capcomu, to będziecie mieli świetną okazję do nadrobienia jednego z najlepszych odłamów głównej serii Resident Evil.

Źródło: Twitter (Resident Evil)

Tagi: Capcom PlayStation 4 Resident Evil Revelations twitter