Daniel Stroński Daniel Stroński 13.03.2017 10:59
Ghost Recon Wildlands detronizuje Horizon: Zero Dawn
1735V

Ghost Recon Wildlands detronizuje Horizon: Zero Dawn

Ghost Recon Wildlands dotychczas największą premierą tego roku! Kolejny tydzień na rynku gier wideo zrodził kilka dużych premier, które przebiły się do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych gier na Wyspach.

W poprzednim tygodniu sprzedaż  gier wideo w Wielkiej Brytanii została zdominowana przez Horizon Zero Dawn, ale niełatwe jest życie tytułu na wyłączność. Teraz na szczyt wskoczyło multiplatformowe Ghost Recon: Wildlands, co zresztą osiągnęło najlepszą sprzedaż gry w pierwszym tygodniu, jaką odnotowano od początku tego roku. Nie jest też niespodzianką, że podium zamyka nowa gra LEGO, chociaż tym razem pamiętajcie, że nie jest to produkcja na znanej licencji, a coś w stylu klockowego Minecrafta. Kolejna nowość - NieR Automata - wylądowała dopiero na szóstym miejscu.

Nasza recenzja Ghost Recon Wildlands

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. Ghost Recon: Wildlands (Nowość)
  2. Horizon Zero Dawn (1)
  3. Lego Worlds (Nowość)
  4. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo Switch) (2)
  5. Grand Theft Auto V (3)
  6. NieR Automata (Nowość)
  7. FIFA 17 (6)
  8. Rocket League (8)
  9. 1-2 Switch (Nintendo Switch) (4)
  10. Call of Duty: Infinite Warfare (11)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

Źródło: www.chart-track.co.uk

Tagi: charts Ghost Recon Wildlands Horizon: Zero Dawn PlayStation 4 Ubisoft wyniki sprzedaży