Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.03.2017 19:02
The Walking Dead: A New Frontier. Trzeci odcinek z datą premiery
383V

The Walking Dead: A New Frontier. Trzeci odcinek z datą premiery

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, to już trzeci sezon cenionej serii gier. Studio zdobyło uznanie poprzez produkowanej rozmaitych tytułów epizodycznych skupiających głównie na fabule i narracji. Trwające targi PAX East przyniosły wieści o premierze kolejnego odcinka..

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier zadebiutowało w grudniu 2016 roku. Tytuł otrzymał wyjątkowo dwa odcinki na premierę. Jeśli tęsknicie za Clementine i jej nową ekipą, to mamy dobre wieściTrzeci odcinek zatytułowany "Above the Law" zadebiutuje już niedługo, bo jeszcze w marcu.

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier trafi do pudełek

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier zostanie rozwinięte przez trzeci odcinek dokładnie 28 marca. Twórcy na PAX East nie tylko ogłosili datę premiery kolejnego rozdziału swego najnowszego dzieła, ale i przygotowali ekskluzywny materiał wideo prezentujący bezpośrednią rozgrywkę z nadchodzącego "Above the Law".

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier wprowadza do serii nowego protagonistę o imieniu Javi. Oczywiście droga mężczyzny krzyżuje się z uwielbianą przez fanów Clementine, więc i bohaterka dwóch poprzednich sezonów jest nadal obecna w historii gry.

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - materiał przedstawiający fragment trzeciego odcinka

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/03/10/pax-east-2017-telltale-games-the-walking-dead-season-3-episode-3-release-date-announced

Tagi: Telltale Games The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier wideo