Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.03.2017 18:23
Friday The 13th: The Game. Nowy materiał skupia się na brutalnym mordowaniu
691V

Friday The 13th: The Game. Nowy materiał skupia się na brutalnym mordowaniu

Friday The 13th: The Game to próba przeniesienia legendy filmowych horrorów z gatunku teen slasher w formę gry. Jason w tym roku zacznie brutalnie mordować nastolatków, a my w tym czasie możemy spojrzeć na nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę ociekającą krwią.

Friday The 13th: The Game to dosyć nietypowe spojrzenie na tę legendę. Twórcy zdecydowali się przygotować grę opierającą na zasadach asymetrycznej gry wieloosobowej. Jeden gracz wcieli się w zabójcę, a reszta w jego ofiary próbujące za wszelką cenę przeżyć.

Friday The 13th: The Game - twórcy opowiadają o koszmarze konsolowej certyfikacji

Friday The 13th: The Game doczekało się nowego materiału z okazji trwających targów PAX East. Twórcy przygotowali zwiastun wystylizowany na retro klimaty lat 80. Jak przystało na grę opartą na filmowej sadze "Piątku Trzynastego", tytuł zaoferuje sporą dawkę brutalności. Makabryczne egzekucje przywodzą na myśl serię Manhunt od Rockstar. Producent ponownie chwali się krwawymi zabójstwami dokonywanymi przez Jasona. Jednocześnie możemy przyjrzeć się odświeżonemu modelowi tego antagonisty. Twórcy wzorowali się na wizerunku Jasona z 8 i 9 części filmów.

Poniżej zwiastun przedstawiający rozgrywkę i makabryczne, ociekającą krwią  mordy. Friday The 13th: The Game zadebiutuje jeszcze w tym roku na PlayStation 4

Friday The 13th: The Game. Nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę

 

Źródło: YouTube (GamesSpot)

Tagi: friday the 13th: the game Gun Media playstation 4 wideo