Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.03.2017 12:29
Mass Effect Andromeda. Długi materiał z rozgrywki!
933V

Mass Effect Andromeda. Długi materiał z rozgrywki!

Mass Effect Andromeda dostało wczoraj zwiastun premierowy, a dzisiaj dzięki materiałowi z PAX East 2017 możemy sprawdzić jedną z misji zawartych w grze. Tym razem misja lojalnościowa Liama.

Mass Effect Andromeda coraz bliżej. Obecnie trwa PAX East 2017, na którym pojawiają się deweloperzy i omawiają swoje produkcje. Nie mogło zabraknąć również BioWare, na którym twórcy pokazali całą misję lojalnością Liama i odpowiedzieli na kilka pytań w późniejszej sesji.

Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier

Mass Effect Andromeda na zaprezentowanym materiale z rozgrywki uraczy nas kolejnymi informacjami. Najpierw zobaczymy jak wygląda koło dialogowe i sprawdzimy jak nasze wybory wpływają na przebieg dialogu. Twórcy obiecują tutaj dużą swobodę, dzięki której charakter postaci nie narzuci określonych zachowań. Będziemy mieli do wyboru

Mass Effect Andromeda opowie nam całkiem nową historię i nie trzeba znać poprzednich części, aby dobrze się przy niej bawić. W pokazanym fragmencie rozgrywki zobaczymy misję lojalnościową Liama i twórcy sami ostrzegali przed spoilerami, bo te choć niewielkie, są.

Oprócz fragmentów fabularnych zobaczymy jak wyglądają profile do walki i oczywiście znów zerkniemy na szybki i dynamiczny system walki. Bardziej przyjrzymy się wykorzystywaniu otoczenia i tego jak zachowują się w nim przeciwnicy. Zobaczymy jak bohater główny wyskakuje do góry i uderza w ziemię zadając duże obrażenia przeciwnikowi. Będziemy też mogli wpłynąć w nieznacznym stopniu na destrukcję otoczenia, co czasem pozwoli na otworzenie sobie nowej drogi. W przedstawionym fragmencie Mass Effect Andromeda nie zabrakło też humorystycznych dialogów i scen, które jak słychać na nagraniu, spodobały się publiczności. Na końcu panelu, na którym została zaprezentowana misja z kampanii dla jednego gracza, twórcy odpowiedzieli też na pytania. Z odpowiedzi wynika między innymi, że tryb wieloosobowy nie będzie miał wpływu na rozwój historii.

Mass Effect Andromeda pojawi się już niebawem, bo 23 marca 2017 roku. Jest to czwarta odsłona serii, ale fabuła nie wymaga znajomości poprzedników, bo jest to całkiem nowy start dla kosmicznej sagi BioWare.

Zapis rozgrywki z lojalnościowej misji Liama w Mass Effect Andromeda

Źródło: http://www.ign.com/videos/2017/03/11/mass-effect-andromeda-full-pax-east-single-player-panel

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda PlayStation 4