Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.03.2017 22:40
Aktualizacja 4.5 znacząco poprawiła działanie PS VR
2195V

Aktualizacja 4.5 znacząco poprawiła działanie PS VR

Aktualizacja 4.5 do PS4 nie tylko wprowadziła obsługę zewnętrznych dysków przenośnych czy tryb Turbo. To także znacząco poprawione działanie PS VR i śledzenia ruchów PS Move, co znacząco poprawi doznania płynące z zabawy wirtualną rzeczywistością.

Aktualizacja 4.5, która pojawiła się kilka dni temu, w liście zmian wymienionych oficjalnie przez Sony wyszczególniona miała poprawę wyświetlania obrazu w trybie kinowym. Okazuje się jednak, że to nie jedyna poprawa w działaniu PS VR. To, o czym Sony nie powiedziało, a co jest znacznie ważniejsze w grach, to znacząca poprawa odczytywania ruchów kontrolerów PS Move.

Aktualizacja PS4 do wersji 4.5 - pełna lista zmian

Na kanale iWaggleVR w serwisie YouTube pojawiło się porównanie połączone z testem zachowania kontrolerów PS Move na oprogramowaniu 4.07 i 4.50. Okazuje się, że po aktualizacji PS4, tzw. pływanie kontrolera PS Move znacząco się zmniejszyło ze średnich 3 cm pływania, do maksymalnie 1 cm. Materiał wideo, który zobaczycie poniżej dokładnie pokazuje jak wielką różnicę sprawia aktualizacja systemu. Jeśli więc mieliście problem z dokładnością ruchów kontrolera, to sprawdźcie po tej aktualizacji, jak sprawuje się VR.

PS VR i PS Move - znacząca poprawa działania po aktualizacji 4.5

 

Tagi: