Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.03.2017 20:07
Sword Art Online: Hollow Realization. Bandai zapowiada nowości do swojej gry
409V

Sword Art Online: Hollow Realization. Bandai zapowiada nowości do swojej gry

Sword Art Online: Hollow Realization to najnowsza gra powstała na kanwie popularnej serii powieści ilustrowanych autora Rekiego Kawahary. Tytuł zadebiutował w poprzednim roku, a niedługo dostanie znaczącą aktualizację i parę nowości w DLC.

Sword Art Online: Hollow Realization otrzyma duże darmowe rozszerzenie w formie aktualizacji oraz kolejne paczki DLC. Nowości zmierzają zarówno dla posiadaczy PlayStation 4 jak i do wersji przeznaczonej dla PlayStation Vita.

Sword Art Online: Hollow Realization - nasza recenzja

Sword Art Online: Hollow Realization doczeka się w marcu kilku darmowych rozszerzeń. Bandai Namco ogłosiło wydanie dużej aktualizacji nazwanej Warriors of the Sky. Dodatek wprowadzi miejsce Sacrament Dungeon 3, które odda do naszej dyspozycji 8 całkowicie nowych lochów przeznaczonych dla graczy na wysokim poziomie doświadczenia. Twórcy przygotowali także nową lokację Stalvatos Ruins, która pozwoli na przemierzanie kolejnych nowych miejsc i lochów. Wrócą także dwie postacie. Chodzi o Seven i Rain, które były obecne w Sword Art Online: Lost Song.

Dodatek Warriors of the Sky wprowadzi również nowy system pojedynków, gdzie gracze będą mogli mierzyć się w walkach jeden na jednego. Będzie można walczyć przeciwko żywym przeciwnikom lub potworom. Wygrana będzie się wiązała z otrzymaniem licznych nagród, takich jak skrzynie ze skarbami czy specjalne buffy wzmacniające naszego bohatera.

Sword Art Online: Hollow Realization otrzyma także dwa darmowe dodatki DLC. Lord of Inferno pozwoli nam zmierzyć się z potężnym bossem w Stalvatos Ruins, do którego dostęp otworzy się po skończeniu zawartości z Warriors of the Sky. Drugi dodatek nosi miano Missing Chest DLC Pack i wprowadzi specjalną skrzynię, dzięki której będziemy mogli wydawać złoto na specjalne przedmioty.

Oba dodatki DLC i aktualizacja Warriors of the Sky będą dostępne nieodpłatnie do pobrania od 14 marca. Poniżej zapoznacie się z zwiastunem przedstawiającym nowości

Sword Art Online: Hollow Realization - Zwiastun DLC Warriors of the Sky

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Bandai Namco dlc namco bandai PlayStation 4 playstation vita Sword Art Online: Hollow Realization update