Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.03.2017 18:55
Mass Effect: Andromeda. Statek Tempest i załoga na nowym nagraniu
563V

Mass Effect: Andromeda. Statek Tempest i załoga na nowym nagraniu

Mass Effect Andromeda na nowym nagraniu przybliży nam rolę statku Tempest. Będzie to pojazd, za którego pomocą pokonamy odległości dzielące obce planety i światy.

Mass Effect Andromeda codziennie przedstawia nam swoje nowe wdzięki i elementy na kolejnych nagraniach wideo. Najnowsze dziecko BioWare i Electronic Arts będzie naprawdę wielką grą. Tytuł zaoferuje ponad 100 planet i kilka układów planetarnych. Oczywiście nie będzie nam dane wylądować na powierzchni każdej z nich, ale nie zmienia to faktu, że i tak bezpośrednio zwiedzimy powierzchnię wielu kosmicznych światów.

Mass Effect: Andromeda - łazik Nomad na nowym nagraniu wideo

Mass Effect Andromeda odda do naszej dyspozycji statek Tempest, co można przetłumaczyć na polskie "Nawałnica". Pojazd pozwoli na pokonywanie gigantycznych odległości dzielących poszczególne planety galaktyki Andromedy. Będzie również miejscem, gdzie nasza załoga spędzi największa ilość czasu. Podczas długich podróży będziemy mogli wchodzić w interakcję z naszymi towarzyszami. Gracz podczas przelotów usłyszy wiele interesujących i fascynujących dialogów oraz rozmów między postaciami. Będziemy również świadkami wielu emocjonalnych reakcji naszej załogi.

Na materiale wideo możemy bezpośrednio zobaczyć jak wygląda wnętrze statku oraz przyjrzeć się roli, jaką przydzielono członkom naszej załogi. Na mostku spotkamy Suvi, która jest oficerem działu naukowego. To właśnie ona pełniła rolę narratora w materiale przedstawiającym Złote Światy. Niedaleko niej znajduje się pilot będący przedstawicielem rasy Salarian. Obok mostku znajduje się stacja, która pozwoli na szybkie zarządzanie członkami drużyny, dostępnym arsenałem oraz ulepszeniami dla łazika Nomad. Nagranie pozwala również przyjrzeć się terminalom, które dają dostęp do misji Strike pełniących rolę łącznika między trybem jednoosobowym, a rozgrywką sieciową. Wideo ukazuje również członków ekipy i próbkę ich charakteru. 

Mass Effect Andromeda zadebiutuje na rynku już niedługo, bo 23 marca. Tytuł nie będzie wymagał od graczy znajomości poprzednich części i stanowi nowy początek dla całej marki kosmicznej sagi BioWare.

 

Mass Effect Andromeda - Poznajcie Tempest i załogę

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda wideo